2726

بهت میگفتم تامیتونی ریاضی بخون و مهارت کسب کن که علاوه بر شغل ثابت دراینده بتونی یه شغل دیگه و درامداضافی هم داشته باشی 

اینم میگفتم که تا پول تپل توی دستت نیس سمت ازدواج نرو ادم باید بادست پر ازدواج کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا پسری نخاستت و به طور جدی و فقط به نیت ازدواج سمتت نیومد عاشق نشو . درستم تا جایی که امکان داره بخون بری سرکار دست ت تو جیب خودت باشه دل پدرومادرتم هیچ وقت نشکن از خانواده شوهرم دور باش

خدا تا پاکم نکردی خاکم نکن
2728

جمله اي كه عميقا بهش اعتقاد دارم و تازه با اين تجربه آشنا شدم

( من نگران هيچ موضوعي و هيچ سوالي در آينده  نيستم چون ميدونم در زمان مناسب جواب اون سوالات به من گفته ميشه. پس سعي ميكنم از زندگيم لذت ببرم و سپاسگزار همين لحظه باشم.) اينجوري همه كارهام راحت راحت انجام ميشه

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍

همیشه مثبت وخدایی باش،روحتو تعالی بده،بزار روزی که از این دنیا میری،هیچ حسرتی نداشته باشی و دستت برا حلالیت طلبیدن،از خاک بیرون نباشه.

البته دور از جون شما، اینارو به خودم میگم

عه پس عادت داری 

آره هردومون عادت داریم البته ذاتا وابسته ب خانواده هم نبودیم ولی مامان من و مامان نامزدم سفت و سخت مخالف رفتنمون هستن ماهم مجبور شدیم بگیم ۴ سال میخونیم و برمیگردیم! در حالی ک اقامت دائم میگیریم. تو اون ۴ سال عادت میکنن