1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

با هرکسی دردو دل نکن

با خانواده همسر دوری و دوستی رو رعایت کن

همیشه ی پس انداز مخفی داشته باش برای خودت

نمیدونم چرا تو نی نی سایت علاقه دارن پروفایل آدمو کپی کنن،نکن خواهر من  ،بخدا دزدی حساب میشه،   پروفایل هرکس مال خودشه چون با اون شناخته میشه   گفتند که او عاشق گیسوی کمند است ، موهای من از عصر همان روز بلند است  
1668

به هیچکی درد دلتو نگووووو یا راحت ترم بگم به هیچکس اعتماد نکن... با خدات درد دل کن.. بخدا ایقدددد قشنگ گوش میدع... مث بفیه هم رازتو دردتو جار نمیزنه❤️

وقای خودت نمیتونی راز خودتو نگه داری.. اخه از بقیه دیگع چه انظاری داری

به همین زودی خدا بخواد سه نفر میشیم عشقم😜😍

بهت میگفتم تامیتونی ریاضی بخون و مهارت کسب کن که علاوه بر شغل ثابت دراینده بتونی یه شغل دیگه و درامداضافی هم داشته باشی 

اینم میگفتم که تا پول تپل توی دستت نیس سمت ازدواج نرو ادم باید بادست پر ازدواج کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

تا پسری نخاستت و به طور جدی و فقط به نیت ازدواج سمتت نیومد عاشق نشو . درستم تا جایی که امکان داره بخون بری سرکار دست ت تو جیب خودت باشه دل پدرومادرتم هیچ وقت نشکن از خانواده شوهرم دور باش

خدا تا پاکم نکردی خاکم نکن

جمله اي كه عميقا بهش اعتقاد دارم و تازه با اين تجربه آشنا شدم

( من نگران هيچ موضوعي و هيچ سوالي در آينده  نيستم چون ميدونم در زمان مناسب جواب اون سوالات به من گفته ميشه. پس سعي ميكنم از زندگيم لذت ببرم و سپاسگزار همين لحظه باشم.) اينجوري همه كارهام راحت راحت انجام ميشه

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍
1645