1676
1605

استارتر میشه خواهش کنم لطف کنی واسه آخرین تاپیکم گزارش بزنی بترکه ؟

اره زدم تو تاپیک آخرم گفتم 

خیلی مهمه لطفا (به خاطر خودتون) حتما بخونید 👇👇👇👇👇عزیزانی که شبکه های اجتماعی مثل ( تلگرام ، اینستاگرام و ...) دارید سعی کنید براتون عادت بشه هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشته واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه به هم گروهی ها تون هم یاد بدین ؛ مرسی که خوندین💕💕💕😊😊😊                       

نه !!!!!

خیلی صبورم....

ترجیح میدم مساعل رو درون خودم حلاجی کنم تا این که کار دست خودم و اطرافیانم بدم.....

قلبی که در میان شبهات حل نشده٬مستور شده؛توان ارتباط گرفتن با غیب را ندارد.....لذا؛هرگز موفق به عبادات رشد دهنده ای نخواهد شد.....قبل از اینکه درگیر عبادات طولانی شوید؛ابتدا شکیّات و شبهات خود را رفع کنید شکیّات و شبهات بیماری های اورژانسی اند!درمانشان کنید نه سرکوبشان!نوع «شادی»هر انسان«قیمت»او را مشخص میکند ....اگر داشتن #حسین به عنوان امام٬رهبر و الگو‌ سرمستت میکند قلب قیمتی ات را قدر بدان و شکر کن؛که در کشتی ناخدایی نشسته ای که سریع ترین کشتی نجات است!!!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من خیلی تو دارم و اجازه نمیدم کسی از جزییات زندگیم یا خدای نکرده ناخوشی هام خبردار بشه.و توی ۱۳سال زندگی با همسرم حتی یه بارم نذاشتم بحثهامون ب بیرون درز پیدا کنه ولی ۶ماه پیش به حدی از دست شوهرم ناراحت شدم ک دیگه زدم به سیم آخر و میخاستم بزارم برم.ک همسرم نذاشت ولی زنگ زدم بابام و اومد .....

1677