2703
2553
نه ممنون

خواهش میکنم

من فقط در تاپیک های شما متنی رو پست میکنم و به هیچ وجه پیام های ریپلای شده شما رو جواب نمیدم این دلیل بر دروغ یا بد بودن نظرم نیست دلیل بر اینه نمی خوام با یه سری نا اگاه بحث کنم و وقتم رو تلف کنم چون اونی که نمی خواد بفهمه هر کاری کنی روی نفهمیدن خودش پا فشاری می کنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
@بهاررر77     من گیر داده بودم تاپیک بزنی؟

سلام من تركيدم نظر سنجيتون چي ميشه؟!

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى.......و من ميتوانستم در آخرين نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
2714
اگر رای بیارین میاین مرحله بعد

😐روحم؟؟؟؟؟؟

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببُرى.......و من ميتوانستم در آخرين نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
اره😁 با همین کاربری تبلیغ میکنین

مهم نيست برام....

كاربرeshqbpayanm تركيدم

تو خصوصی پیام داده بودی؟😐😐

بله لطف كردين چقدر ج دادين

2706