1711
1707
عنوان

من یه غلطی کردم هفته پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 50 پست
آره واقعا خیلی بی جنبه اس .کاش نراشته بودم بره. فکر کن باردارم هستم .کم حوصله ام هستم این روزا . با ...

تازه بچه بدنیا بیاد بدترم میشن چون حوصله بچه رو ندارن همش فرار میکنن و میرن 

شوهرمن که اصلا اهل رفیق بازی نبود این مسخره بازیارو شروع کرد هر کسی هم از دوستام میبینم شوهراشون دنبال بهونه ان فرار کنن برن 

البته الان ماهی یه باز شده شکر خدا 

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

آره میگفت چه حالی داد. دوست ندارم بره 

به نظر من بزار بره ولي نه به طور مداوم ماهي يك تا دوبار خوبه. اونا هم تو اين مملكت با كار و سختي هاي زندگي حقشونه چند ساعت با دوستاشون خوش باشن

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍

من خيلي قشنگ ميزنم تو برجكش و ميگم من واجبم نه دوستات و اجازه نميدم بهش چون يه بار رفتن همانا و ادامه شدن همانا در كل مرد جماعت جنبه نداره بعد متاهلي با دوست بيرون بره چه معني ميده اصلا وقتي متاهلي دوست و اشنات خانمته و تمام

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا براي شوهرم دعا كنيد كار ثابت پيدا كنه  روز هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم بيست و نه اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم عمر من كاش بدوني بچقدر بيتابتم     ٩٨.١٢.١٨امروز فهميدم قراره يه مرد كوچولو وارد خونمون بشه خيلي بيتاب اومدنتم نفس ماماني  اسفند ٩٦ من و عشقم به هم رسيديم 
1718
به نظر من بزار بره ولي نه به طور مداوم ماهي يك تا دوبار خوبه. اونا هم تو اين مملكت با كار و سختي هاي ...

حق من چی .

فقط یه جمعه تعطیله .پس من و دخترم دیوار و نگاه کنیم 

اجازه نده بره دیگه 😕

عزیز های دل برای من دعا کنین تا کارمون زود درست بشه منم بتونم برای خودم خانمی کنم اگه دوست داشتین هر چقدر میتونین برام صلوات بفرستن ممنون دوست هایی مهربونم ...                         
چکار کنم نره دیگه . همیشه با خودمون میرفت .

رُک و پوست کنده بگو نرو من واجبترم نه دوستای چلغوزت مرد متاهلو چه به مجردی تفریح کردن که یادش بره متاهله و دو فردا دیگه دردسرش بشه برا زنش😐😐😑😑

ریپ نکن ... مرسی  
1716

صبح ساعت ۵ اش میخوری😳😳

اکثرا حلیم و عدسی میخورن

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ بعد از کلی انتظار مامان شدم میشه لطفا واسه اینکه کوچولوم سالم و سرموقع بیاد بغلم ی صلوات بفرستی مهربون؟ممنونم💜
اجازه نده بره دیگه 😕

ندادم . از ظهر باهاش قهرم . ناهار خوردم رفتم اتاق خوابیدم اومد دنبالم گفت بیا بیرون نرفتم . حالا رفت بیرون احساس میکنم رفته مرغ بگیره واسه فردا 😣

انقدر دلم میخواد برگردم هفته قبل

بهش بگو همه خونه قرنطینن اونوقت تو بری عشق و حال کرونا بیاری خونه بگو دلت به خودت نمیسوزه به بچه مون بسوزه باردارا سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه ینی چی باید رعایت کنه مردم برای خرید ضروری هم بزور میرن بیرون اونوقت اون میره تفریح؟؟

1436
1651