1874
1955
عنوان

من یه غلطی کردم هفته پیش

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 50 پست
آره واقعا خیلی بی جنبه اس .کاش نراشته بودم بره. فکر کن باردارم هستم .کم حوصله ام هستم این روزا . با ...

تازه بچه بدنیا بیاد بدترم میشن چون حوصله بچه رو ندارن همش فرار میکنن و میرن 

شوهرمن که اصلا اهل رفیق بازی نبود این مسخره بازیارو شروع کرد هر کسی هم از دوستام میبینم شوهراشون دنبال بهونه ان فرار کنن برن 

البته الان ماهی یه باز شده شکر خدا 

عشقم دیگه الان اونا هر جمعه با ذوق میگن بچه ها همین جمع جمعه بعدی فلان جااا و کل میکشن و قر میدن را ...

آره انگار هفته قبل برنامه این هفته رو ربختن 

وزن فعلی ۸۵ وزن هدف ۶۰ شروع از یک مهر .به امید خدا
اسی شدی اولویت دوم و سوم براش. خوش گذشته بهش مزه کرده . خدا کنه حالا رفیقاش از راه ب در نکننش یاد مج ...

چکار کنم نره دیگه . همیشه با خودمون میرفت .

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

آره میگفت چه حالی داد. دوست ندارم بره 

به نظر من بزار بره ولي نه به طور مداوم ماهي يك تا دوبار خوبه. اونا هم تو اين مملكت با كار و سختي هاي زندگي حقشونه چند ساعت با دوستاشون خوش باشن

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍

من خيلي قشنگ ميزنم تو برجكش و ميگم من واجبم نه دوستات و اجازه نميدم بهش چون يه بار رفتن همانا و ادامه شدن همانا در كل مرد جماعت جنبه نداره بعد متاهلي با دوست بيرون بره چه معني ميده اصلا وقتي متاهلي دوست و اشنات خانمته و تمام

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد نفس مامان  لطفا براي شوهرم دعا كنيد تو ازمون استخدامي قبول بشه😘هفت اذر بي بي چكم مثبت شد الهي من دورت بگردم29اذر وقتي دكتر بهم گفت قلبت داره عين ساعت ميزنه از خوشحالي نميدونستم چيكار كنم  ٩٨.١٢.١٨امروز فهميدم قراره يه مرد كوچولو وارد خونمون بشه خيلي بيتاب اومدنتم عمر ماماني ارسلانم خوش اومدي پسر مرداد ماهي من٩٩.٥.٤  
1983

بگو کرونا نگیری ی وقت

امروز 99/9/9  بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا ممنون که کمکم کردی به آرزوم برسم    امروز من دانشجوی پرستاریم                 همیشه عشق♡باشد ، همیشه برکت 🌹
به نظر من بزار بره ولي نه به طور مداوم ماهي يك تا دوبار خوبه. اونا هم تو اين مملكت با كار و سختي هاي ...

حق من چی .

فقط یه جمعه تعطیله .پس من و دخترم دیوار و نگاه کنیم 

من خيلي قشنگ ميزنم تو برجكش و ميگم من واجبم نه دوستات و اجازه نميدم بهش چون يه بار رفتن همانا و ادام ...

انقدر دلم میخواد برگردم هفته قبل

چکار کنم نره دیگه . همیشه با خودمون میرفت .

رُک و پوست کنده بگو نرو من واجبترم نه دوستای چلغوزت مرد متاهلو چه به مجردی تفریح کردن که یادش بره متاهله و دو فردا دیگه دردسرش بشه برا زنش😐😐😑😑

ریپ نکن ... مرسی  
1984

صبح ساعت ۵ اش میخوری😳😳

اکثرا حلیم و عدسی میخورن

بالاخره منم بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ بعد از کلی انتظار مامان شدم میشه لطفا واسه اینکه کوچولوم سالم و سرموقع بیاد بغلم ی صلوات بفرستی مهربون؟ممنونم💜
اجازه نده بره دیگه 😕

ندادم . از ظهر باهاش قهرم . ناهار خوردم رفتم اتاق خوابیدم اومد دنبالم گفت بیا بیرون نرفتم . حالا رفت بیرون احساس میکنم رفته مرغ بگیره واسه فردا 😣

انقدر دلم میخواد برگردم هفته قبل

بهش بگو همه خونه قرنطینن اونوقت تو بری عشق و حال کرونا بیاری خونه بگو دلت به خودت نمیسوزه به بچه مون بسوزه باردارا سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه ینی چی باید رعایت کنه مردم برای خرید ضروری هم بزور میرن بیرون اونوقت اون میره تفریح؟؟

1976
بهش بگو همه خونه قرنطینن اونوقت تو بری عشق و حال کرونا بیاری خونه بگو دلت به خودت نمیسوزه به بچه مون ...

میخوان برن تو صحرا و بیابون جوجه بخورن

1718