1711
1714
عنوان

من یه غلطی کردم هفته پیش

807 بازدید | 50 پست

شوهرم اصلا اهل رفیق و بیرون رفتن با رفیق نبود . هی به دوستاش قول داده بود و نرفته بود .آخر هفته پیش با دوتا دوستاش قرار شد برن بیرون .اونم از من خواست که بره گفتم برو اشکال نداره حالا قولشون دادی . صبح ساعت ۵ رفت برام آش و نون تازه گرفت و.... دیدم من براش مهمم گفتم برو . حالا امروز اکمده میگه فردا برامون برنج درست میکنی با جوجه ها میخوایم ببریم . انگار شد عادتش . قیافه من 😟😒

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

کل هفته سر کاره . حالا حتما هر جمعه ام که تعطیله میخکاد بره بیرون

بگو نه درست نمی کنم 😑

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.         تیکرم اومد ولی خیلی زود رفت 😔 ولی من میدونم همون خدایی ک بهم داد و گرفتش بازم بهم یه فرشته ناز میده 😍 فرشته ای ک این سری نمیگیره وپیشم میمونه 😀 تیکر جدیدم برای روز شماری باز مادر شدنم 😁اگه دوست داشتی برای دوباره مادر شدنم دعا کن 😍 دعا کردی بگو صلوات بفرستم برات ☺️  دلم برای کنجد تو دلم تنگ شده اگه بود 😭الان می‌فهمیدم دختر یا پسر 😔 براش میرفتم دنبال سیسمونی 😢 لحظه شماری می‌کردم تا 11 مهر ک بدنیا بیاد و من آروم بغلش کنم و قربون صدقه اش برم 🤱بهش شیر بدم 😢 شبا تا صبح بخاطر گریه هاش بیدار میموندم و اخم به صورتم نمی اوردم☺️فقط بهش لبخند میزدم 😢دلم براش تنگ شده😭خدایا بهم برش گردن قول میدم مراقبش باشم نذارم یه خوار تو پاش بره😭 خدایا خودت میدونی ولی کم کم دارم افسرده میشم 😢جرعت نمی کنم با بچه مردم حرف بزنم ک یه وقتی پشت سرم نگن آخی ایشاالله خدا دامنش و سبز کنه 😔 گناه داره طفلک 😔 فکر کنم بچه دار نمیشه 😔
1718
1665
مردا خیلی بیجنبه ان دوبار دیگه بهش رو بدی دیگه میشه عادت و وظیفه توعه ظرفاشونم بشوری و تنها بمونی خو ...

آره واقعا خیلی بی جنبه اس .کاش نراشته بودم بره. فکر کن باردارم هستم .کم حوصله ام هستم این روزا . با این وضع کرونا دو هفته اس بیرون نرفتم

1436

تازه طعم دورهمي رو چشيده😂

شوهر من كه هر دوسه هفته يكبار با دوستاش ميره بيرون من ايراد نمي گيرم چون با انرژي بهتر تو خونه پيشم مياد

خدای مهربونم ممنونم که منو به آرزوم رسوندی. میدونم که بقیه کاراهم خودت درست میکنی واسم و هوامو داری🙏😍
بگو اره عزیزم  با کمال میل هرچی خواست درست کن براش نصفه شب خودتو بزن ب مریضی و بدحالی م ...

چه فایده . خودش باید به اون شعور برسه که نباید بره . ترسم از بعدشه که دیگه شد عادتش

1651