1676
1605
خودش تو دورهمی گفته بود اول عکس دختره رو دیده خوشش اومده بعد خودشو که دیده گفته تو واقعا همونی ؟🙄🤣 ...

عکس با اسنپشو دیده

كسي كه به ديگران احترام ميذاره لزوما به اين دليل نيست كه همه شايسته اين احترامن، دليلش اينه كه خودش محترمه.....

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

رنگ موهاش یا ابروهاشو عوض کنه یکم بهتر میشه

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
8

😩😩😩😩😩

Iyi ki varsinV❤❤           Sözler hakikat değildir  ağizdan çikan seslerdir .hakikati öğrenmek için söze değil yaşamaya ihtiaç vardir بردی دل از باورِ من، ای ترک غارتگر من مِی بردی از ساغر من ،یکدم بشین در بر من دلبر، ای ترک غارتگر من دستی بکش بر سر من جانم رسید بر لب من ای دلبره دیوانه ی من😍        همیشه عشق باشد همیشه برکت با باشگاه پرواز650😍😍😍                                         🌹  شبکه دو  🌹                            😍 من یک دختر ترکم😍    یک دهه ۸۰ایم😎
1645