2726
عنوان

چه قدر سخته ناهار شام درست کردن 😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناهار و شام هیچی اون ظرفای کثیف ادمو پیر میکنه اصلا تموم نمیشه برکت خونه ما تو ظرف کیثیفشه😖

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2728

پیشنهاد میکنم با کسی ازدواج کن.غذا بیرون سفارش بدی

وگرنه کوزت وار همه عمرت ب بشور وبساب وبپز می‌ره بچه داری وکجا بزارم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
ناهارو زیاد بزار که شامم بخورین،کسی دوبار درست نمیکنه دیگه

پس من خیلی فرق دارم ....

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
ناهارو زیاد بزار که شامم بخورین،کسی دوبار درست نمیکنه دیگه

چرا شوهره من بمیره هم نمیخوره اصلا حتا محبوب ترین غذاهاشوووو😭😭😭😭😭

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜

به نظر من فک کردن به اینکه چی درست کنی سختره

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
چرا شوهره من بمیره هم نمیخوره اصلا حتا محبوب ترین غذاهاشوووو😭😭😭😭😭

واااااای سخته بابا‌ما هیشکی دوبار نمیپزه اطرافمون

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
اطرافیان ما که نمیزارن هیشکی

شوهر من ک غذای دست نخورده تو یخچال بره بیاد دیگه نمیخوره

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
شوهر من ک غذای دست نخورده تو یخچال بره بیاد دیگه نمیخوره

چقددددر سخت

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2706