1662
1605

بیشتر از یک ماهه مامانم بیمارستان بستری هست...

تو این مدت تماام کار های خونه با منه ...

راستش اصلااا نمیتونم هم ناهار خوب بزارم هم شام هم خونه رو تمییز کنم طرف بشورم ....

چ قدر سخته خانه داری موندم اذدواج کنم چی کار میکنم .....ناهار شام ناهار شام ......آدم و داغون میشه ....

حالا همیشه ناهار املت و نون و پنیر و .....اینا میزارم اصلا نمی کشم 😣😣😣

حالا کجاشو‌ دیدی

❎ پروفایلمو کپی نکنید😾😒همه منو بااین پروفایل میشناسن🌰🍃  🔶 اگه جوابتو نمیدم فک نکن جوابی ندارم  یا بلد نیستم جواب بدم، فقط نمیخوام با آدمی مثل تو دهن به دهن بشم😒👋😏

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

ناهارو زیاد بزار که شامم بخورین،کسی دوبار درست نمیکنه دیگه

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

عدسی و کوکو به لیست اضافه کن

سخت. بسی ناجوان مردانه سخته

دلم ی نی نی میخواد.... خدایا واسه عید مامان باشم که هرکی منو دید نپرسه چرا بچه دار نمیشی😢😭. بگه تو دلیت چند هفته شه😍🤩اگه دوست داشتین واسه نی نی دار شدنم دعا کنید و صلوات بفرستین😘😍♥️
1665

وای من خیلییی راحت میتونم به کارای خونه برسم و اشپزیم عالیییییه 

انقدر سریع کار میکنم وقت اضافه میارم اما متنفرم از این کار

نمیتونم درک کنم ک هر روز نهار و شام درست کنم

مجردم قصد ازدواجم ندارم

حس بدی بهم دست میده که اینکارو کنم

دفاع شخصی و کیک بوکس کار میکنم سوالی داشتین بپرسین
اخه من صبح ها ساعت ۱۲ بیدار میشم دیگه دیره برا ناهار گداشتن

پس شام بیشتر بزار برا ناهارم بمونه

رقص وجولان بر سر میدان کنند. رقص اندر خون خود مردان کنند. چون جهند از دست خود،دستی زنند. چون رهند از خون خود،رقصی کنند🖤

ناهار و شام هیچی اون ظرفای کثیف ادمو پیر میکنه اصلا تموم نمیشه برکت خونه ما تو ظرف کیثیفشه😖

دست بالای دست بسیار است                              موندم بعد کرونا چی میاد🤔

پیشنهاد میکنم با کسی ازدواج کن.غذا بیرون سفارش بدی

وگرنه کوزت وار همه عمرت ب بشور وبساب وبپز می‌ره بچه داری وکجا بزارم

خدایا از گناهانم بگذر  همانگونه که از آرزوهایم گذشتی   خدا جان بیا با هم منطقی باشیم😕 خدایا من اینجا دلم سخت معجزه میخواهد   ولی تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا    ..  یکی با مشروب تو فکر خداست🍷 ، یکی تو مسجد ب فکر زناست 😏، یکی قمه ب دست تو فکر غیرته 😎💪، یکی تسبیح ب دست تو فکر شهوته📿 ، یکی ریشش و با تیغ زده ،🤵 یکی با ریش مردم و تیغ زده🧔..میگن هر کی مشروب میخوره میره جهنم👿🔥 ... جهنمی ک آدماش مست باشن🤩😉😗💃🕺... از دنیایی ک آدماش پست باشن🧛😈 . خیلی بهتره !🙂.....درضمن من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه😒
1645