1874
1955

بیشتر از یک ماهه مامانم بیمارستان بستری هست...

تو این مدت تماام کار های خونه با منه ...

راستش اصلااا نمیتونم هم ناهار خوب بزارم هم شام هم خونه رو تمییز کنم طرف بشورم ....

چ قدر سخته خانه داری موندم اذدواج کنم چی کار میکنم .....ناهار شام ناهار شام ......آدم و داغون میشه ....

حالا همیشه ناهار املت و نون و پنیر و .....اینا میزارم اصلا نمی کشم 😣😣😣

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

ناهارو زیاد بزار که شامم بخورین،کسی دوبار درست نمیکنه دیگه

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت🥴، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

عدسی و کوکو به لیست اضافه کن

سخت. بسی ناجوان مردانه سخته

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
1984

وای من خیلییی راحت میتونم به کارای خونه برسم و اشپزیم عالیییییه 

انقدر سریع کار میکنم وقت اضافه میارم اما متنفرم از این کار

نمیتونم درک کنم ک هر روز نهار و شام درست کنم

مجردم قصد ازدواجم ندارم

حس بدی بهم دست میده که اینکارو کنم

8

ناهار و شام هیچی اون ظرفای کثیف ادمو پیر میکنه اصلا تموم نمیشه برکت خونه ما تو ظرف کیثیفشه😖

هیییییچ وقت بچه دار نشو مگر اینکه عاشق خودت ،شوهرت و زندگیت باشی                                           فکر نکن بچه میاد و مشکلاتتون تموم میشه....بچه زیر مشکلات شما داغون میشه👶

پیشنهاد میکنم با کسی ازدواج کن.غذا بیرون سفارش بدی

وگرنه کوزت وار همه عمرت ب بشور وبساب وبپز می‌ره بچه داری وکجا بزارم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
1718