2726

من خریدم البته دو سال پیش . خب اونجا خیلی گرونه سفیر الماس ایران بلوار ارتش اونجا خریدم 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه لوازم بهداشتی پوست میخوای مثل کرم و لوسیون و اینا از گل سنگ بخر قیمتهاش مناسب تره

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
من خریدم البته دو سال پیش . خب اونجا خیلی گرونه سفیر الماس ایران بلوار ارتش اونجا خریدم 

چ محصولی گرفتین شما ؟؟

اخه من پیج اینستاشو دارم قیمت لوازم ارایشاش بد نیس با توجه ب اینکه اصله . ولی عطراش فوق العاده گرونه

چ محصولی گرفتین شما ؟؟ اخه من پیج اینستاشو دارم قیمت لوازم ارایشاش بد نیس با توجه ب اینکه اصله . ول ...

میشه پیج اینستاشو به من بدی؟

Hakuna matata! طراحی لباس میکنمو نقاشی میکشم😋😊
چ محصولی گرفتین شما ؟؟ اخه من پیج اینستاشو دارم قیمت لوازم ارایشاش بد نیس با توجه ب اینکه اصله . ول ...

ریمل و پنکک و مداد چشم گرفتم 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
گل سنگ کجاس عزیزم . ن لوازم ارایش میخام پنکک و کانسیلر و اینا

گل سنگ لوازم ارایش نداره محصولات پوستی داره

گوگل کن میاد برات۱۵درصد ارزون تر از جاهای دیگست قیمتهاش

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
من یه آدم پستم. سفیر می‌رم عطراش رو امتحان می‌کنم بعد هر کدوم رو خوشم اومد به خواهرم می‌گم برام بیا ...

😂😂😂😂خواهرت از کجا میاره . خوشبحالت باز تو خواهرتو داری

2706