2726
عنوان

سلام سوال درباره کیت تخمک گذاری

2256 بازدید | 16 پست

سلام به خمگی وقتتون بخیر، حدود یک هفته هست دارم از کیت تخمک گذاری استفاده میکنم ،از روز ۱۲ شروع کردم دوروز اول فقط یک خط بود، اما الان سه روزه که خط دوم کمی پرنگ سوه اما کل این سه روز مثل هم بوده.

یعنی کیتم این سه روز یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ نشون میده.

روی راهنماش زده این یعنی به تخمک گذاری نزدیک نیشیم ،سه روزه داریم نزدیک میشیم.؟

کسی هست راهنماییم کنه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاد کیت اینجاس گلم  دوره هات چند روزس باید چند دوره استفاده کنی مثلا ببینی تخمکگزاریت حول وحوش چه تاریخیه مثلا من فکر میکردم سیزده چهارده ولی نوزدهم بود قاعدش اینه چهارده روز به پری بعدیته 

2728

خط کمرنگ پایینی دو حالت داره یا نزدیک تخمکزاریه یا ازش دور شدی هروزی که هردوخط رنگش نزدیک بهم یا پرنگتر از بالایی بود تخمککزاریه ممکنه بخاطر دارو دویا سه روز هم پرنگ بمونه ودلیلش چند تخمک بودنه

خط کمرنگ پایینی دو حالت داره یا نزدیک تخمکزاریه یا ازش دور شدی هروزی که هردوخط رنگش نزدیک بهم یا پرن ...

ممنون از راهنماییت.

خب الان سه روز پشت سر هم یک خط کمرنگتر هست، اقدام فایده ای داره ب نظرتون؟

ممنونم ازتون. مشکل من اینه که سه روزه خط پایینی کمرنگه

خب ممکنه چند روز کمرنگ بشه بعد یهو پرنگ بشه باید صبور باشید منم دوره ی قبل چهار روز کمرنگ بود روز پنجم پرنگ  شد یعنی روز سیزدهم پری شبش اقدام کردم روز بعد هم دوباره کمرنگ شد که با همون یبار اقدام الان باردارم ماهای قبل سه روز پشت سر هم پرنگ بود چندبار هم اقدام کردم که نمیشد بستگی به دورت داره من قبلا دوره ام سی وسه چهار روز بود روزای هجده و نوزدهم کیتم پرنگ میشدبعد  شد بیست و هشت روز که سیزدهم یا چهاردهم بعضی وقتا حتی دوازدهم پررنگ میشد چهارده روز قبل پری روز تخمکگزاریه شما پنج شش روز که احتمال تخممگزاری میدی کیت بزار اونروز که پرنگ شد اقدام کن اگه هردو خط مثل هم نشد از ماه بعد روزای دیگه رو امتحان کن مثلا پونزده و شونزده پریودی یا از دهم یازدهم بزن

ببینید از آبان تا الان به این شکل بوده ابان ۱۹ آذر۲۱ دی ۱۹ بهمن ۲۱ دقیقا اینجوری بوده توی این چهارم ...

احتمالا شما روز شانزدهم هفدهم پری تخمک گزاریت باشه چون دوره هات سی و یکی دوروزه تو این چند روز اگه دوخط پررنگ نشد چندرپز بعدش یا چند روز قبلش تست بزن چندبار تکرار کنی دستت میاد بهر حال شما بنظرم هر سه شب یبار اقدام کن و اگه خیلی برات مهمه یه سونو فولیکول غالب که روز دوازده یا سیزده پریودی برو که مطمعن بشی ایشالا که بزودی نتیجه میگیری و چشمت به دوتا خط مثبت بی بی چک روشن میشه

تو رو خدا امشب که لیله الرغاعبه و شب آرزوها منم دعا کن که بچم بسر باشه دوتا هم ناز دختر دارم منم برا ...

انشالله عزیزم، حتما دعا میکنم اگر قابل باشم.

به سلامتی ایشالله ،

باردارید الان؟

مبارکه 

انشالله یه پسر کاکل زری گیرتون بیاد❤

2706