1676
1605
عنوان

یخچال سیلورم داغون شد

1001 بازدید | 62 پست

بچه ها من اشتباهی به جای اسپری شیشه شور  ،مایع لوله باز کن رو در یخچال سیلورم اسپری کردم الان دیگه خراب شده خیلی ناراحتم راهکاری ندارین درست شه؟  

یا خدا

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1660

حواست کجااااست😥

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"پسرم نفسمه"👶❤من میخوام مامان بشم دوباره. تیکرم واقعی نیست.میشه برای واقعی شدنش یه صلوات مهمونم کنی؟***درخواست دوستی هیج کسی رو قبول نمیکنم چون حرف خصوصی با کسی ندارم لطفا ناراحت نشید***
1665

لوله باز کن کجا ؟!  شیشه شور کجا ؟! 

لوله باز کن  قابلیت اسپری شدن نداره ک !!!!!!!!

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بوی یخچال نو میاد 

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.         تیکرم اومد ولی خیلی زود رفت 😔 ولی من میدونم همون خدایی ک بهم داد و گرفتش بازم بهم یه فرشته ناز میده 😍 فرشته ای ک این سری نمیگیره وپیشم میمونه 😀 تیکر جدیدم برای روز شماری باز مادر شدنم 😁اگه دوست داشتی برای دوباره مادر شدنم دعا کن 😍 دعا کردی بگو صلوات بفرستم برات ☺️                            

زنگ بزن نمایندگی بیان در یخچالو عوض کنن  فقط همین کار میتونی انجام بدی

زمانبندی خدا بینظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود کمی بردباری میطلبد و ایمانی بسیار اما ازرش انتظار را دارد
1645