2737
2739
عنوان

حس ششمیا بیان

98 بازدید | 20 پست

انرژی منفیا بی اعتقادا نیان تو من الان احتیاج ب روحیه دارم بیاین بگین این خونه رو میفروشم و اون خونه ای ک میخوام رو میخرم الان مشتری داره خونه و اینکه من در اینده در رفاه کامل هستم یا نه الانم دارم خدا رو شکر ولی بیشتر

به منم بگید برم لیزر یا وضع کرون.ا یا نه؟خخخ 

نه نرو😂

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یه نفر برای شادی دل من نگف برو  تو هیچ تاپیکی نه بابام نه مامانم نه همسرم  ای خداااااا

تابستون برو. 

منم تابستون میرم. الان اوضاع کروناییه😂😂😂

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2738
2706