2733
2734

پسرم 30 روزشه و وقتی گریه میکنه 

خودشو جمع میکنه

البته موقع شیر خوردن نه. قبل از شیر خوردن خودشو جمع میکنه قرمز میشه انگار رو خودش فشار بیاره

وقتی دارم شیرش میدم یه ده دقیقه یا ربع ساعت بیست دقیقه میخوره و بعدش زیر سینه میخابه.

دیگه نمیشه آروغش و بگیرم. گاهی اوقات وسط شیر خوردنش سینه رو از دهنش در میارم آروغ ک زد دوباره بهش شیر میدم. ولی بعد از اتمام شیر دهی دیگه نمیشه آروغش و بگیرم چون میخابه و به هیچ وجه نمیزنه

بعد مثلا دیشب خیلیی گریه میکرد. سینه رو هم نمیگرفت. شکمشم سه ساعت قبلش کار کرده بود

تا بهش گریپ میکسچر دادم زود آروم شد و بعدش  شیر خورد و خابید. دو سه بار دیگه ام اینطوری شده 

تا بهش گریپ میکسچر دادم خورده خابیده و اروم شده.

گاهی اوقات بالا میاره شیری رو که میخوره

گاهی اوقاتم پنیری بالا میاره

حالا همه ی اینایی ک گفتم بنظرتون علائم رفلاکسه یا دل درد داره؟

شکمش روزی یکی دو بار کار میکنه

مدفوعشم زرد رنگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بالا اوردن که طبیعی دختر منم اوایل اینجوری بود ولی وقتی بزرگ شدبهتر شد گریپ میکسچر هم برای نفخه حتما بچه ات نفخ میکنه اروغشو حتمابگیر

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2728

من اطلاعی ندارم ولی امیدوارم تنش سالم باشه و دلتون خوش عزیزم🌹❤

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘

گلم همه ی اینا طبیعیه..اینکه خودشو جمع میکنه نفخ داره...آروغشم نمیزنه مهم نیست...یه چند روز دیگه خوب میشه من ددخترم ۵۰ روزش که شد کامل خوب شد و دیگه زور نزد...استفراغم طبیعیه..تا نشینن مدام استفراغ میکنن.مدفوعشم تا به غذا خوردن نیوفته زرده

2738

ریفلاکس پنیری نیست عزیزم همون شیری که میخوره بصورت مایع بالا میاره،اون زور زدنم کولیک خفیفه پسر منم تا ۳ماهگی اینجوری بود،گریپ میکسچر رو سر ساعت بهش بده تا درد نداشته باشه

عزيزم خوابم كه هس ميزنه بادگلوشو ممكنه يكم ديرتر باشه . فقط اگه بادگلوشو نميگيرري و بالا مياره به خاطر اونه اينا همش طبيعيه بالا اوردن دكتر به من گف دريچه معدشون ضعيفه و بالا ميارن فقط حواست باشه باد گلوشو بگير و به پهلو بخوابون 

2706