1662
1605

جایی رفتی ک منتقل شده باشه؟ 

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂

بترسی میگییری نترس..مگه تا حالا سردرد نگرفتی😕😕

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660
دیگه همه جاتون درد نزارین گردن این بنده خدا

بنده خداااااااا ؟؟؟؟!!!!

براي سلامتي بچم ممنون ميشم صلوات بفرستيد خدايا خودت دامن همه ي منتظرا رو سبز كن اللهم صلي علي محمد وآل محمد   
8

منم همش تو خونه بودم ولی شوهرم مدام بیرون الان عطسه دارم و یکم سرفه تبم ندارم ولی اسورس میگیرتم

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
منم همش تو خونه بودم ولی شوهرم مدام بیرون الان عطسه دارم و یکم سرفه تبم ندارم ولی اسورس میگیرتم

استرس 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید

۹۰ درصدمون توهم کرونا داریم😐😐منم‌ظهر هی بهش فکر میکردم بعد احساس لرز و سرماخوردگی داشتم الان خداروشکر هیچیم نیس،از فکروخیال زیاده🤐کرونا مارو نکشه ترس مارو قطعا میکشه😒پس نترسید😶

هیچی😐
1645