2726
عنوان

من پرستارم🤗

3967 بازدید | 97 پست

من پرستارم.تو از کرونا فقط جوک و مطلبش را خوانده ای اما من با ذره ذره وجودم از نزدیک آن را لمس کرده ام.شاهد سرفه های خشک و بدن تب دار بیمارم بودم که نصف شب بدلیل تنگی نفس شدید راهی آی سی یو شد.استرس این روزهایم هر روز بیشتر است.تو فقط نگران دستگیره اتوبوس هستی.و نهایت ترست با شستن دست می ریزد.من اما اینجا قورت می دهم نفس بیماران مشکوکم را که تعدادشان  هم کم نیست.اینجا بدون هیچ تجهیزاتی فقط با یک ماسک ساده از بیمار کرونایی ام پرستاری میکنم.من انتخاب کرده ام که پرستار باشم.و دردمند دردهای بیمارم. امروز که کشورم با این بحران روبرو است هرگز از بار مسئولیتم شانه خالی نمیکنم.هموطنم در کنارت می مانم و برای نجاتت هر کاری که لازم باشد میکنم.حتی ساکشن ترشحاتی که میدانم به ویروس آلوده است.من انتخاب کرده ام که پرستار باشم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پرستاری؟

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

میشه‌ یه آزمایش‌ بگذارم‌ ببینی‌ برای چی این آزمایش رو میده‌ دکتر

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

پرستاری با این اوضاع بیمارستان نی نی سایت چ میکنی پرستارع خوب

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2706