2726

چن دیقه پیش انگار چن نفر ادم عصبی و روان پریش زدن کاربریمو (اشواریا) رو ترکوندن. خدایی چتونه!! خنده هم برای مردم ایران حرامه انگار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرچه بگندد نمکش میزنند 

وایی به وقتی که بگندد نمک...

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728
روان پریشی برو دکتر. جنبه نداری نیا تاپیکم خب. مگ چاقو زیر گلوت گذاشتم ک نظر بدی!تو این وضع گفتم یکی ...

چی بود موضوع خنده؟

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

همون نبودی گفتی کرونا مسلمون شده ، اسمشو گذاشته کروناالله ؟؟؟؟؟؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
بیخیال

عزیزم مطمئنم اگه بدونی چرا ترکیده لایکتو پس میگیری

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
عزیزم مطمئنم اگه بدونی چرا ترکیده لایکتو پس میگیری

چی گفته مگه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
چی گفته مگه ؟

یه جوک که توهین کرده بود به اسم الله

یه جوک که توهین کرده بود به اسم الله

اهان . نمیدونستم 💕

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
چی گفته مگه ؟

ببین یه عده الان  تو ب ا س ن شون عروسیه که ک رونا از قم شروع شده ،جایی که میدونی بیشترین تعداد روحانیت شیعه روهم درخودش داره

ازشدت خوشحالی جفنگ میسازن تو مجازی

یه عده نادونم میان به اسم شادی پخشش میکنن😑

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
ببین یه عده تو مجازی الان تو ب ا س ن شون عروسیه که ک رونا از قم شروع شده ،جایی که میدونی بیشترین تعد ...

وا چه ربطی داره 😐😐😐 بیماریه ممکنه از همه جا شروع بشه . فکر نکنم استارتر این منظورش باشه احتمالا فقط یه جوک رو کپی کرده

وا چه ربطی داره 😐😐😐 بیماریه ممکنه از همه جا شروع بشه . فکر نکنم استارتر این منظورش باشه احتمالا ف ...

استارتر نه 

ولی سازنده جک منظورش دقیقااا همین بوده

دوباره بخون پست مو😓

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
استارتر نه  ولی سازنده جک منظورش دقیقااا همین بوده دوباره بخون پست مو😓

سازنده که قطعا ولی تا حالا از اسی بدی ندیده بودم خداییش