2726

❤امیدوارم این تایپیک همیشگی باشه ❤

دوست دارم در کنار هم زندگیمونو به شیوه بهتری جلو ببریم 🌹

همونطور که میدونم امروزه با یه بیماری سروکله میزنیم اسمشو نمیارم . فقط خواهش میکنم بهش فکر نکنید ‌. وقتی کسی تایپیک میزنه تند نَگید واااای فلان چیز اومده دوباره تو دنبال اینی ؟؟ 

یه لحظه به خودتون بیاین .

این همه انرژی منفیو دور بریزید 😊😍

لبخند بزنین 😊😍

برای هم دعا کنید 😊😍

اگر کسی تو امضاش نوشته صلوات بفرستید ، بفرست! براش دعا کن . از ته دلت ❤ مطمئن باش بهتر از اون برات برمیگرده .

دوستت دارم 💜

لطفا مرا ببخش 💜

لطفا 💜

متشکرم 💜

این جملاتو یادتون نره !

همواره به خودتون بگید که خدا کمکمون میکنه ! مطمئن باشید کمک میکنه 👍 باهاش حرف بزنید . روزی ده دقه یا کمتر مدیتیش کنید چشماتونو ببندید و خودتونو بهترین جای ممکن تصور کنید . آب زیاد بنوشید و میوه و سبزیجات تازه هم فراموش نشه 😊 تاجایی که میتونید همیشه خونه و اتاقتونو مرتب نگه دارید . هر جنروقت روتختی یا پتوهاتونو بشورید . نزارید هیچ لباس کثیفی تو خونتون باشه . گردوخاکم که اصلا 😉😊😊❤

حاجتی دارین همینجا پست کنید تا براتون دعا کنیم ‌.💗هر کس دعا کرد لایک کنه 💗

به امید زندگی سرشار از عشق و آرامش برای همتون 😍😘

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟

مرسی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک دیگه😁

درسته 🙊😅❤

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2728
متاسفم❤ لطفامنوببخش❤ سپاسگزارم❤ دوستت دارم❤

دوستان شیدا جان کامل تر نوشتن ❤

این عبارات مثبت هستن و تاثیر خیلی خیلی خوبی دارن .

همیشه تکرار کنید 😍