2737
2734
عنوان

عمم همش مسخرم ميكنه

561 بازدید | 32 پست

عمه و دخترعمم باهم همش اينو و اون رو سوژه ميكنن و مسخره ميكنن مجبوري هم ماهي يكبار ميبينمشون

يبار تازه نامزد كرده بودم عمم زنگ زد ب مامانم كه با دخترت بيايد بشينيم ماهم رفتيم 

وقتي نشستم چشمم خورد به يخچالش دوتا از عكس هاي دوران نوجووني مدرسمو زده بود رو يخچال و با دختر عمم هرهر ميخنديدن منم گفتم عمه چرا عكساي منو زدي به يخچال گفت زدم يوقت با نامزدت اومديد بهش نشون بدم ببينه قبلن چي بودي😒

گفتم عمه بردار عكس رو شوهرم عكس هاي قبل منو ديده بدش مياد از اينكار با زور و بدبختي برداشت

دروغ گفتم شوهرم ديده 

خيلي ادمو مسخره ميكنن مثلا من بچه بودم يه كار مسخره انجام دادم برا همه تعريف ميكنن ميخندن برا ديگران هم ميگن و مسخره ميكنن چجوري جوابشون رو بدم بس كنن؟؟

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید ولی مشکل روانی داره 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2738

یا رفتامد نکن یا مث خودشون باش از بچگی دخترش هرچی یادته بگو

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706