2726
عنوان

کیاسرکلاژانجام دادن سؤال دارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 75 پست
الهی گلم ان شاال‍ا‍ه خدابرات حفظش کنه عزیزم و سلامت بغل بگیریش بچه اولته؟؟راستی دکتر ب شماهم استراحت ...

اره عزیزم بچه اولمه.بمن گفت تا یه هفته مطلق باش بعد نسبی.من تا دو هفته مطلق بودم.حالام کار خاصی نمیکنم اومدم موندم خونه بابام.واسه خودم یوفتا تو خونه همینجور راه میرم که خونم سفت نشه.این بارم که رفتم دکتر فقط گفت پله و رابطه و یبوست ممنوع بقیه کارارو میتونی انجام بدی.معاینه کرد گفت بچه جاش خوبه.ولی خب من همچنان خونه بابامم😃

اره عزیزم بچه اولمه.بمن گفت تا یه هفته مطلق باش بعد نسبی.من تا دو هفته مطلق بودم.حالام کار خاصی نمیک ...

خب پس خداروشکر گلم خداحفظ کنه برات

منم خونه بابامم دلم براشوهرم ی ذره شده بااینکه هرشب میاد پیشم اما دلم تنگ شده فقط بغلش کنم بخدا 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم بچه اولمه.بمن گفت تا یه هفته مطلق باش بعد نسبی.من تا دو هفته مطلق بودم.حالام کار خاصی نمیک ...

راستی مگه معاینه خطرناک نیست توبارداری؟؟ب من ک فعلن گف فقط درحده ی سرویس رفتن غذا خوردن نماز خوندن میتونی بلندبشی ازجات آخه دهانه رحمم باز بود😔😔

خب پس خداروشکر گلم خداحفظ کنه برات منم خونه بابامم دلم براشوهرم ی ذره شده بااینکه هرشب میاد پیشم ام ...

الهی ممنون همچنین شما.اووف من چی بگم ک شوهرمو گذاشتم تو یه شهر دیگع اومدم 800 کیلومتر دورم ازش ماهی یبار هر دوماه یبار میبینمش.دیگه مجبوریم سختیا رو تحمل کنیم

2728
راستی مگه معاینه خطرناک نیست توبارداری؟؟ب من ک فعلن گف فقط درحده ی سرویس رفتن غذا خوردن نماز خوندن م ...

معاینه از رو شکم گفت سر بچه تو کانال نیس خوبه جاش.ایشالا کم کم بهت میگه میتونی پاشی یکم بچرخی

الهی ممنون همچنین شما.اووف من چی بگم ک شوهرمو گذاشتم تو یه شهر دیگع اومدم 800 کیلومتر دورم ازش ماهی ...

آره دیگه ان شاال‍ا‍ه خدا مرادمون روبده بارمونو ب سلامت زمین بذاریم تلافی همه این دل تنگیا درمیاد وقتی آدم بچشو بغل بگیره وکناره همسرش باشه

معاینه از رو شکم گفت سر بچه تو کانال نیس خوبه جاش.ایشالا کم کم بهت میگه میتونی پاشی یکم بچرخی

آها ان شاال‍ا‍ه گلکم ان شاال‍ا‍ه دعاکن برام ترخدا خیلی اینو دیگه بغل بگیرم

ان شالله عزیزم برات دعا میکنم

ممنون خواهرجان ان شاال‍ا‍ه حاجت رواباشی😍❤

عزیزم من ۶عمل کردم طول سرویکسم ۳۸بود توسونو شکمی ک ۴انجام داده بودم دکترم گف نیاز نداری ب سرکلاژ باک ...

تا سه الی چهار روز محل سرکلاژ ترشحات خونی داره طبیعیه

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  
تا سه الی چهار روز محل سرکلاژ ترشحات خونی داره طبیعیه

شما سرکلاژ شدی؟؟

بله

بچه‌اولته؟؟شماهم استراحت کامل داری؟؟ماه چندی ببخش زیاد پرسیدم

بچه‌اولته؟؟شماهم استراحت کامل داری؟؟ماه چندی ببخش زیاد پرسیدم

من بچم یکسالشه.اتو بارداری ستراحت مطلق بودم.فقط در حد کارای شخصی فعالیت داشتم.

باز آمدم...(کاربر قدیمی)                                                                                                  
2706