1662
1605
عنوان

دلم از خدا گرفته

175 بازدید | 25 پست

نزدیک دو ماه میشه فهمیدم بچه ام ب اسمش واکنش نشون نمیده،الحمدالله مشکلی نیست،خیلی خیلی بهتر شده،همه جور بازی هم بلده

اما من خودم چون افسردگی بعد از زایمان داشتم،مرتب پا تلویزیون نشوندمش،یه کلمه هم باهاش حرف نزدم،زفت و امدی هم نداشتیم

الان شربت ک داده دکتر بهش میدم را با بغض میریزم دهنش

خدایا نمیشد من اینجوری نشم،الان ک حالم بدتره

خدایا چرا بچه ام

خدایا من خیلی اذیتم

خدایا هر بلایی میخای سر خودم بیار اما بچه ام نه

میشه دلداری بدین

خیلی احتیاج دارم

ممنون

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌

بخاطر کم کاری خودم اینجوری شد،الان نزدیک ده کیلو کم کردم تو این دو ماه،وسواس شدید فکری گرفتم،بگید چ کار کنم،همش میشنم رو اخلاق رفتار بچه زوم میکنم

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عزیزم نی نی دار شدن ک خیلی خوبه ب این فکر کن که الان خیلیا دوست داشتن خدا یه نی نی مثل نی نی شما بهشون بده یا خیلیا دوست داشتن ازدواج کنن صاحب زندگی بشن و مستقل شن

ﻧﺎم ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺕ ﺭا ﻳﺎﺩ ﻛﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﻝ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺑﻨﺪ.مزمل (۸)
1522
اگه مشکلی نیست نکران چی هستی

قبلش پیش یه دکتر بی عقل رفتم گفت اوتیسم،من بهم شوک وارد شد،بعد این دکتر ک رفتم،گفت تا بعد عید خوب نشد کار درمانی،دلم میخواد زودتر خوب بشه،دیگه شربت ندمش

بجای اینکه بشینی غصه بخوری ببر پیش یه متخصص تا بررسی بشه وضعیتش ...بنظر نمیاد مشکلی داشته باشه شاید زیاد حساس و نگرانی عزیزم

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
عزیزم نی نی دار شدن ک خیلی خوبه ب این فکر کن که الان خیلیا دوست داشتن خدا یه نی نی مثل نی نی شما بهش ...

ممنونم

همین دیشب ب شوهرم گفتم کاش هیچوقت مادر نمیشدم😥 خدایا توبه

بجای اینکه بشینی غصه بخوری ببر پیش یه متخصص تا بررسی بشه وضعیتش ...بنظر نمیاد مشکلی داشته باشه شاید ...

بردمش عزیزم،گفت فقط بازی کن باهاش

دنیارو هر چی سخت بگیری سخت میگذره برای رهایی از مشکلات فکری و روحی سعی کن با خدا خیلی حرف بزنی و نمازاتو بخونی اون وقت میبینی طبیب عالم چه میکنه برات

ﻧﺎم ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭﺕ ﺭا ﻳﺎﺩ ﻛﻦ ﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﻝ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺑﻨﺪ.مزمل (۸)
8
قبلش پیش یه دکتر بی عقل رفتم گفت اوتیسم،من بهم شوک وارد شد،بعد این دکتر ک رفتم،گفت تا بعد عید خوب نش ...

چون حرف نمیزنه گفت اوتیسمه.؟

توجه...توجه...ساینا ۲۲ هستم  از دیشب کاربریم قطع شد نمیدونم چرا....از صبح بادوتاکاربری اومدم اونا هم تعلیق شدن   چرا...هان....تازه وارد نیستما گفته باشم.....
دنیارو هر چی سخت بگیری سخت میگذره برای رهایی از مشکلات فکری و روحی سعی کن با خدا خیلی حرف بزنی و نما ...

هر روز هرشب،کارم با خدا حرف زدنه،بعضی لحظه ها خیلی کم میارم

چون حرف نمیزنه گفت اوتیسمه.؟

الان  کلمه میگه،نمیدونم چرا دکتر یه هو اینقدر بی مقدمه حرف زد،الحمدالله پیش دکتر خوبی بردمش الان،کلی خندیند،گفت چرا همچین حرفی زدن

عیب نداره عزیزم میگذره توکلت به خدا باشه فقط میدونی روحیه بدت رو بچه هم تاثیر داره؟ 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان توروخدا برام دعا کنید به حاجتم برسم 😞 دعا کنید تو راهی که انتخاب کردم جدیدا موفق بشم امضای خیلیاتونو دیدم صلوات فرستادید حاجت روا شدن حالا اگه دوست دارین یه صلوات مهمونم کنین خدایا کمکش کن موفق بشه لطفا 🙏🏻ایشالا به حق حضرت علی هر چی از خدا میخواین بهتون بده 🙏🏻 💕تیکر بارداري نیست 
عیب نداره عزیزم میگذره توکلت به خدا باشه فقط میدونی روحیه بدت رو بچه هم تاثیر داره؟ 

بمیرم براش،دقیقا براهمیناست ناراحتم

بمیرم براش،دقیقا براهمیناست ناراحتم

عزیزم ناراحت نباش آینده سازی کن خیلی تاثیر داره

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان توروخدا برام دعا کنید به حاجتم برسم 😞 دعا کنید تو راهی که انتخاب کردم جدیدا موفق بشم امضای خیلیاتونو دیدم صلوات فرستادید حاجت روا شدن حالا اگه دوست دارین یه صلوات مهمونم کنین خدایا کمکش کن موفق بشه لطفا 🙏🏻ایشالا به حق حضرت علی هر چی از خدا میخواین بهتون بده 🙏🏻 💕تیکر بارداري نیست 
بخاطر کم کاری خودم اینجوری شد،الان نزدیک ده کیلو کم کردم تو این دو ماه،وسواس شدید فکری گرفتم،بگید چ ...

وای که حال و روزه منم بعد زایمان اینطور بود وسواس فکری شدید گرفته بودم همش میگعتم اوتیسمه بچم از دوماهگی این خوره اوتیسم افتاد تو جونم هنوزم یاده سال گذشته میافتم تن و بدنم میلرزه انقد گیر میدادم که چرا به اسمش برنمیگرده همه میگفتن تو داری خیلی سختدمیگیری ولی من اثلا تو کتم نمیرفت که نمیرفت چ دکترایی که نبردمش یه روز,گفتم کَره نمیشنوه بردمش نوار گوش یه روز,گفتم تو خاب خیلی میپره بردمش نوار مغز راه افتاد گفتم چرا پاهاش پرانتزز میزاده بردمش دکتر متخصص ارتوپد وای خیلی پشیمونم خیلییی

1645