2726
عنوان

کیا بچه اشون شیر خشکی اند

99 بازدید | 14 پست

بچه من هزار تا شیر خشک عوص کرده اپتامیل ،گیگوز،ببلاک کامفورت،ببلاک الان صورتشو میحارونه مدام بینی اشو و صورتشو یعتی حساسیت داره؟

شماها چی میدید  ب بچه اتون

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وا الکی عوض نکن سر خود ببر دکتر نابود کردی بچه رو که😒

دکتر عوص میکرد  

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
گلم ببرش دکتر به شیر خشک حساسیت داره  شیر خشک مخصوص دکتر بهت میده

دکترش میگه باید علایمش کامل باشه مثلا تو مدفوع خون ک ندیدی زکمم دونه قرمز میزنه رو لپاش ی موقع هایی میگه این ملاک نیست فقط

دکترش میگه باید علایمش کامل باشه مثلا تو مدفوع خون ک ندیدی زکمم دونه قرمز میزنه رو لپاش ی موقع ...

دکتر تو عوض کن معلومه بچه حساسیت داره 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
 دکترش میگه باید علایمش کامل باشه مثلا تو مدفوع خون ک ندیدی زکمم دونه قرمز میزنه رو لپاش ی موقع ...

به نظرم دکترش رو عوض کن. دختر منم حساسیت داشت و رو صورتش دونه قرمز میزد(جوش). خون در مدفوعم نداشت. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

دختر منم اینجوری بود هر چی میداد دکتر یه ورش میزد بیرون ...یه دکتر بردم شیر خشک آ ال 110 داد مال شرکت نستله .نان.ضدحساسیت بدون لاکتوز ....فقط این بهش ساخت یه هفته بده ببین چطوره .به دختر من که ساخت ...

دختر منم اینجوری بود هر چی میداد دکتر یه ورش میزد بیرون ...یه دکتر بردم شیر خشک آ ال 110 داد مال شرک ...

میشه خودمون بدیم؟ نریم دکتر احه دکترش نیست

و اینکه من موندم ب لاکتوز حساسه یا ب پروتیین گاوی قبلا دکترش گفت اپتامیل پپتی هم میشه داد ولی حالا ببلاک میدیم ببینیم چی میشه اپتامیل پپتی مال حساسیت ب شبر گاوه اما موندم نکنه حساسه ب لاکتوز توی نتم میزنم علایمش مثل همه.

علایم بچه من سر و صورتشو میخارونه 

وزنش خوبه کم نکرده

خوابش افتصاحه 

مرتب دستاش تو دهنشه

اب دهنش براهه همیشه

پی پی اش تازگیا سبزه

استفراغاش پنیری  شکله

میشه خودمون بدیم؟ نریم دکتر احه دکترش نیست و اینکه من موندم ب لاکتوز حساسه یا ب پروتیین گاوی قبلا د ...

دقیقا علائم دختر منو داره...اره بگیر بده بهش .شیرخشک خیلی خیلی خوبیه دو هفته بدی علائمش کاملا از بین میره .این هم پروتئینش زود هضمه هم لاکتوز نداره .

دختر منم اینجوری بود هر چی میداد دکتر یه ورش میزد بیرون ...یه دکتر بردم شیر خشک آ ال 110 داد مال شرک ...

میگزد نان بدم بهش؟

2706