2733
2734
عنوان

من چیکار کنم این فکر دست از سرم برداره؟ بچه سه ماخم از رو مبل افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 60 پست
از کجا افتاد؟ چجوری ؟ الان نگران نیستی؟

مثل تو رومبل خوابوندمش خوسو تکون داده بود افتاد رو زمین .الان 18 ماهشه اونروزم رفت بالای اپن با سر اومد پایین صدای بدی دادرو سرامیک سرش هنوز زخمه چیکارکنم حرص میخورم ولی خوب چیکارغیر دعا براسلامتیش ار دستم برمیاد

توکل برخدا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقعی که افتاد گریه نکرد؟ پسر من خیلی گریه کررررد😭در صورتی که اصلا بچه ناآرومی نیست و گریه نمیکنه. ...

آره گریه کرد ولی نه خیلی بیشتر اون صداهه که تو گوشمه که افتاد اذیتم میکنه

مثل تو رومبل خوابوندمش خوسو تکون داده بود افتاد رو زمین .الان 18 ماهشه اونروزم رفت بالای اپن با سر ا ...

جدا؟ الان نگران نیستی؟ توام نمیدونی با سر افتاده بود یا نه؟ بابا فرش جدیدا هم که دیدی چقد نازکه لعنتیا واسه ماهم خیلی ضخیم نیست که خیالم راحت راحت باشه 

بعدش که افتاد همه چیش نرمال بود؟

2731

هیچیش نشده عزیزم خیالت راحت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
جدا؟ الان نگران نیستی؟ توام نمیدونی با سر افتاده بود یا نه؟ بابا فرش جدیدا هم که دیدی چقد نازکه لعنت ...

منم عین توهمش صحنه رومجسم میکردم که چجورافتاده یادم تاپیکم زدم تقریبانیم متربود افتاد .گریه کرد خیلیترسیدم چو ن نوزادبودخیلی ترسیدم .الانم مدام خودشو سرشو به همه جامیزنه بس که شیطونه 

توکل برخدا❤
2738
منم عین توهمش صحنه رومجسم میکردم که چجورافتاده یادم تاپیکم زدم تقریبانیم متربود افتاد .گریه کرد خیلی ...

خدا ایشالا خودش حفظشون کنه

من که فقط لعنت میفرستم به خودم به خاطر این بی فکریم آخه افتادن با اینکه سرشون به جایی بخوره خیلی فرق داره

ایشالا خدا از دهنت بشنوه از کجا میدونی اه لعنت به من که انقد بی فکرم

چون تا دلت بخواد دیدم بچه هایی که افتادن والان کاملا سالمن اصلا نگران نباش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خدا ایشالا خودش حفظشون کنه من که فقط لعنت میفرستم به خودم به خاطر این بی فکریم آخه افتادن با اینکه ...

انشاالله .توهم عوض نگرانی برا آرامش خودتوسلامتی بچت دعابخون آبت الکرسی عالیه.اوه اگه بخوای براهرچیزی اینقد نگرانی به خودت بدی دیگه هیچی هنوز اول راهی .من بچم 18ماهشه الان داره دندون نیشاشودرمیاره بیحاله غذا نمیخوره بداخلاقم شده تازه لاغرم شده .من جز محبت وبهش رسیدن چاره ای ندارم تا دوره ش بگذره توهم قوی باش فراموش کن افتاده ومن بعد بیشتر مراقب باش همین😍

توکل برخدا❤
چون تا دلت بخواد دیدم بچه هایی که افتادن والان کاملا سالمن اصلا نگران نباش

اخه بچه من که اصلا خواب نداره تا دو روز همش میخابید بعد اتفاق بگو بخدا اینجور موردی دیدی

انشاالله .توهم عوض نگرانی برا آرامش خودتوسلامتی بچت دعابخون آبت الکرسی عالیه.اوه اگه بخوای براهرچیزی ...

حالا خوبه شبا قبل خواب همش ایت الکرسی میخوندم براش اینجوری شد 

ببین آخه بچه که راه می افتا آدم نمیتونه همش مراقبش باشه ولی این کاره من از بی فکریه من بود من مقصر بودم

با سر افتاد شاید اول پاهاش خورده زمین بعد سرش واسه همین چیزیش نشده

با سر افتاد، یه صدای وحشتناکی ام داد که من از ترس قلبم وایساد ، ولی خداروشکر به خیر گذشت 

با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح ، صبح دولت بدمد ، شادی ما پشت در است 
2706