1676
1605

دوست خوبم سلام. دیگه چند ساعتی بیشتر به آغازِ 

شب آرزوها نمونده.🤗

منم نشستم کلی آرزوهامو نوشتم. 😍

خیلی دوست داشتم آرزوهای شما نازنین ها رو

هم بدونم تا اگر آرزوی قشنگی مونده که من فراموش کردم تا وقت هست به ذهنم بسپارم. 😊

و اینکه دوست خوبم حتما حتما، وقتِ افطار واسه استجابت آرزوهای قشنگت، با همه قلبم دعا خواهم کرد. 🤲🌺☘️

خدا ازت قبول کنه دوست گلم الهی حاجت روا بشی😍😍😍😍😍

لطفا اگه یادت موند منم دعا کن واسه حاجت روایی زود و ظهور امام زمان...عاطفه💔

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی چی درد داره..اینکه خدا یکیو که میدونه سر قولش نمیمونه و چله و ختمشو کامل نمیکنه سریع حاجت میده ، یکی که برای یدونه حاجت چله برداشته رو ده تاااا حاجتشو میده ،،، اما ب یکی هم مث من که یکسال شبانه روز خدا خدا کردم دست خالی گذاشته :) 💔 گفتن امام علی پشت یتیم هاست...علی جان منم یتیمم 😔بی پشتوانه ام... میخوای دست من یتیمو رد کنی...باشه! ولی دیگه اگه بخاطر ناامیدی گمراه شدم و سردرگم موندم نگید بنده خوبی نبودما😔عاطفه همینقد زورش بود... چهارده معصوم نازنین... طفلای امام حسینم..زینب جان..یا عباس 💔 از همتون خواستم..همتون ردم کردید..همتون منو مثل آدمای مهم زندگیم ک بهشون نیاز دارم و نیستن ، تنها گذاشتین😔  (حاجتمو میخام😔)رایگان نماز شب اول قبر میخونم نام مرحوم/مرحومه نام پدرشون رو در تاپیک مربوطه بگید ( دوستان توجه کنید نماز شب اول قبر یا همون لیله الدفن نمازیه که واسه کسی خونده که مثلا امروز دفن شده و امشب شب اولیه که تو قبره ) اگه میشه برای حاجتم ایت الکرسی و صلوات بفرستید ممنونم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

واسه من دعا کن منتظرم مادر بشم...

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..دعا کنین سالم بغلش بگیرم‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

التماس دعا دوست عزیز توروخدا بعد از فرج آقا برامنم دعاکن🙏

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع :۷۲/۱۰۰ وزن جدید:57/600 وزن هدف:49 تاریخ شروع دوباره رژیم:99/1/20 الهی به امیدتو...💟💙💟💙
1668

میشه لطفا برای منم دعا کنی سال دیگه همین موقع با کسی که دوسش دارم و میخوامش ازدواج کرده باشم

اگه بدونی چقدر سختی کشیدم من😔😔😔😢

منم سر افطار دعات میکنم اگه لایق باشم

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

خیلی از ویژگی های اخلاقی هست که دوستدارم داشته باشم...سلامتی روحی و جسمیه خودم و خانوادم...حل مشکلات هرچند کوچیکم... علاوه بر دوستای فعیلیم دوستای خوب دیگه هم پیدا کنم

15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  و براتون ضروریه که کامنت بزارید،لطفا منتظر جوابم نباشید به چند دلیل...دلیل اول اینکه همونطور که شما بیشتر از هر فرد دیگه ای به صلاح بچتون آگاه هستید، خانواده من صلاحم رو بیشتر از هرکسی میدونن و اگه لازم بود عضو نشم بهم تذکر میدادن همونطور که عضو خیلی از شبکه های اجتماعی دیگه نشدم...دلیل دوم اینکه علاقه ای برای رفتن به تاپیک هایی که مناسب سنم نیست و صلاحیت و توانایی کمک به کسی رو ندارم و کسی هم نمیتونه کمکی به من بکنه نمیبینم...همونطور که توی سایت تاپیک هایی وجود داره که مناسب سن من نیست،تاپیک های مفیدی هم وجود داره که میتونم از اونها استفاده کنم مثل تاپیک دختر گرانبها و بانوآرتمیس که به شما هم بازدید از اونها رو پیشنهاد میکنم:)...ممنون میشم همینطور که نظر شما برای من محترمه به نظر من و خانوادم که مشکلی هم برای کسی ایجاد نمیکنه، احترام بگذارید😊 متشکرم سنم رو اول تاپیکام مینویسم 

چند وقته حس میکنم حاجتام به خدا نمیرسه دیگه برآورده شدنشون شده یک آرزوی محال ن اینکه تابحال حاجتم برآورده نشده اما زندگیم داره نابود میشه اگه حاجتم برآورده میشد این اتفاق نمیفتاد

عزیزم التماس دعا

منو دعا کن بچم سالم ب دنیا بیاد

برا گل پسر داداشم دعا کن

خونمونو عوض کنیم ی خونه بهتر بخریم😔

ممنونم 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25