2726
عنوان

بدترین سوتی ای ک جلو شوهرتون دادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12506 بازدید | 143 پست

یه بارباشوهرم قهربودم داشتم بادوستم درددل پیامکی میکردم!! نوشتم بزارظهربیاد سوری باهاش اشتی میکنم بعدخرش میکنم سوارش میشم برام عرعرکنه 😜فرستادم واسه شوهرم!!! 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه بارم بعد از پایان رابطه گفتم خب نفر بعدی 😂😂😂 هنگ کردم خودم چه حرف مسخره ای بود زدم😳😳😳

یا خدااااااا😂😂😂😨😨😨😨

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰

یه بار تو ماشین کنارش نشته بودم 

بعد یه قسمت کنار جاده درخت بود ... اومد از کنارشون رد شه ... من یهو سرمو خم کردم رفتم پایین فک کردم الان میخوره تو سرم 😂😂😂گف قیافت خیلی خنده دار بود 😂😂

اگـہ بـهم بدے ڪردے و بهـت لبخـند زدم ... دیگـہ هیچ وقـت بهـم اعـتماد نـڪن (:
😂😂😂 چیزی نگفت بهت؟؟

چشاش يهو گرد شدن  گف كياااا

گفتم شوخيه بابا چته تو 😁 

گف باش تو راس ميگي 🤗 از اونموقع بعضي روزا ميپرسه راستشو بگو قبل من چيكارا كردي🤣

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
اره   اگرهم پرسیده بود سوتی های دوران عقد همه میگفتن تواتاق بودیم پدرشوهر یا برادر شوهر یا باب ...

دقیقا😝😝😝😝

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706