2737
2734

لیانا فک نکنم تو انگلیسی معنی قشنگی برای دختر داشته باشه ها... تلفظش شبیه lion هست

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همشوووووون خیلی زیاد شدن دیگه تورو خدا یه چی دیگه بزار الان هر لوستر فروشو جیگرکی میری گداشتن لیانا ...

اره ترکا همه سلنا میزارن 

من معنی مانلی رو دوست دارم

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
لیانا فک نکنم تو انگلیسی معنی قشنگی برای دختر داشته باشه ها... تلفظش شبیه lion هست

لیانا به انگلیسی اسم یه جور درخت انگوره

طراحی تابلوهای نقاشی اتاق کودک 
اره ترکا همه سلنا میزارن  من معنی مانلی رو دوست دارم

آره مانلی کمتره من با بچه ها زیاد در ارتباطم لیاانا و سلنا در اینده پررررره ها اگه میخوای تک باسه اسمش از این دو تا دوررررری کن😂😂😂😂😂

2738