2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم رفته بره پیشش منشی ها گفتن کرونا گرفته

دکتر پور دست تو کدوم بیمارستانه خیلی اسمش برام آشناس خدا ایشالا شفاش بده

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2731
2738
یعنی اونی که میدونه داره بازم اینجوریه وجدان نداره ؟؟؟؟؟؟

اونی هم که نمیدونه بخدا باز باید جلو دهنش و بگیره....امروز رفتم بیمه یه پیره زنه پشت پیشخوان وایساده دهنشو تکیه داده به اونجا🤦🤦🤦 یه آقا گفت خانوم آلوده است دهنتو زدی اونجا ....نگاه کرده میگه واااا......مردم بهداشت رو رعایت کنن زود از بین می‌ره 

حالش خوبه نگرانش نباشیدفامیل نزدیکمه ممنون براس دعا میکنید

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
مطهری من تحت نظرش بودم خیلی براش ناراحتم

منم مطهری زیر نظر دکتر ممتحن هستم پس همونجا اسمشو شنیدم طفلک خدا خودش همه مرضا رو شفا بده همچنین ایشون رو 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
جدی میگی تورو خدا ؟ قرنطینه است الان؟چند روزه گرفته؟ خدایی راست میگی

اره عزیزم خوبه قرنطینه تو خونست ۴،۵ روزه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2706