1676
1605

بزار و لایک کن

۵تاصلوات ویه دعاازته قلبتون برای شفای یه کاربرسایت که کرونا گرفته بفرستید خیلی ممنون😘😘✌✌               👈تو عمرم اینجوری دلم نگرفته بود😖😖✌        👈❤❤خودمو عشقه❤❤👈کاربری قبلیم بینام۲۹          👈دعا کنید یه خبر خوش بهم برسه😔😭خبر سلامتی یه نفر          👈آلیس کجایی؟! بیا/اینجاعجیب ترین سرزمین دنیاست #نی نی سایت😏😏✌         👈خداجونم یه بارreset کن لطفا!زندگی خیلیااینجاهنگ کرده!😞😞✌         👈سلامتیه اونایی که ازهرانگشتشون/یه1000تاهنر/میریزه/میرنجونن/میسوزونن/میشکونن/له میکنن/نابودمیکنن/وسلامتیه اونایی/که جزدوست داشتن این موجودات هنرمند/باهمه وجودشون/هیچ هنردیگه ای ندارن 🤣🤣✌       👈زیاد خوب نباش/زیاد دم دست هم نباش/زیاد که خوب باشی/دل آدم هارامیزنی/آدم هااین روزها/عجیب به خوبی وشیرینی/آلرژی پیداکرده اند/زیادکه باشی/زیادی میشی🤨😏😏✌        👈وضعیتی شده که به هرکی نیکی کردی پای لرزش هم بایدبشینی!همین دیگه زیادی خوبی کردن هم تهش داستانیه!وقتی که به یکی بگی نوکرتم فکرمیکنه واقعااربابه 😒😒✌             👈 نعمت چیست؟حضور من درجمع دوستان!😀خوشبخت کیست؟شما دوستان که من درحضورتان هستم!😀حالا بدبخت کیست؟اونی که من دوستش نیستم!😒✌والسلام علیکم و الرحمت الله و برکاتوووو😒✌😅میدونم خودشیفتگی رو به حد کمالش رسوندم😎🤣🤣✌✌              👈مهم بودن خوبه ولي خوب بودن خيلي مهم تر/این جمله رو تو گوشتون فرو کنیدمن نباید هی تکرارش کنما😏😏✌✌               👈ای خدا!من هنوز فازبعضیا رودرک نکردم!که دوستن یادشمن😒/واقعا توکاراشون ورفتارشون موندم/به حرفاشون که فکرمیکنم شاخ درمیارم!چون عملشون ورفتارشون خلاف اون چیزاروثابت میکنه/فازت چیه خواهر😒😒✌/امادیگه درس عبرت میشه برام/حرف هیچکی روقبول نکنم/مگه داریم/شانس نداریم که/آدم دوروخیلی دوربرم ریخته 😒😒✌

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

میشه حذف کرد عزیزم

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
1677
1668

زود رسیدم 

خدایا مرسی  ینی پاداش کدوم کار خوبم بود

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
1651