2726

یع شخصی میگفت من رفتم خونه مادرشوهرم کمکش کنم از بین وسایلا ازمایشاشو پیدا کردم فهمیدم شوهرم 7 ساله بچه دار نمیشه قبل از منم ازدواج کرده یکی ام میگفت رفتم تو پشت بوم فرش بشورم یکی از اول تا اخر نگام کرد فرداشم اومد خاستگاری   شما هم بگید .....

کاربری دست دو نفره♥️🤝

اینا بیشتر گریه دار بودن تا خنده دار    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینا بیشتر گریه دار بودن تا خنده دار      

گفتم جالبم میشه نه فقط خنده دار بعدشم چیش گریه داشت اینکه شوهرشو فهمیده والا اون الان طلاق گرفته خیلیم خوشبخته با شوق و ذوقم میگه این خاطره رو 

کاربری دست دو نفره♥️🤝

بجای شیشه پاکن روغن زیتون اسپری کردم با اینه مصیبت کشیدم تاپاک شد

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

دعا پیدا کردم تو خونه مادر شوهر . 😂 بهش گفتم حالا این ماله منه یا ماله بقیه جاریام😂

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍

من هیچ وقت کار نمیکنم یبار گفتم بابام که پسر نداره من برم کمکش گلیم اشپزخونه رو بشورم هیچی ما شستیم با شلوار تا زانو اومده خوابیدیم رو تخت تو حیاط هندزفری هم گذاشتم هیچی نمیشنیدم😐 یهو دیدم مامانم چادر سر کرده اومد تو حیاط و یه پتو انداخت رو من از سر تا پا. بعد نگو از اداره برق اومده بودن و رفته بودن بالای تیر برق منم همونجا خوابیده بودم با تیشرت خیلی باز و شلوار بالا زده و موهای گوجه ای بسته😩هر چی هم یاا... گفتن نفهمیدم. وای چه حس بدی بود. حدود یک ساعت همونطور دراز به دراز زیر پتو خوابیده بودم تا برن😁بدیش اینه اصلا من یه تار موم رو هم کسی ندیده بود چه برسه به اون وضع. خداکنه نره بگه دختر فلانی اینطوری دیدم😑

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
من هیچ وقت کار نمیکنم یبار گفتم بابام که پسر نداره من برم کمکش گلیم اشپزخونه رو بشورم هیچی ما شستیم ...

واای چه بد ادم ضایع میشه بعدش  

کاربری دست دو نفره♥️🤝