2726
امروز رو انسان امتحان شده.

جواب؟ 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شهر ماهم ی‌ نفر امروز مثبت شده تو شهر ما نیومده بود هنوز ولی این خانمه رفته قم زیارت ازاونجا آورد ...

تو هم ارومیه ای سلام همشهری 🙋‍♀️

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2728
تستم بکنن عزیزم یک سال شایدم بیشتر طول میکشه توضیح بشه

منظورت توزیع بود دیگه؟؟؟🤔🤔🤔🤔❤❤❤

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
عزیزم همون طور ک هنوز برای ایدز دارویی یا واکسنی ساخته نشده بعد از این همه سال و پیشرفت این هم همون ...

این فوتبالیست که سالم سالم بود و جوون

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!
سلام😣😫

سلام دیدی ون زنه ذلیل شده چه به روزمون اورد اه اینجا نداشت هاااا حالا واجب بود بره والا اه امروز محبودی باید برم ختم پدر زن عموم 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
این فوتبالیست که سالم سالم بود و جوون

عزیزم شما و ما فقط ظاهر آدما رو میبینین!!جووون بودن و ظاهر سالم دلیل نمیشه شما از چگونگی سیستم ایمنی بدنش یا بیماری هایی که داره با خبر باشی...ضمن این‌که دو درصد از مردم عادی رو هم ممکنه از بین ببره اما بیشترین خطر برای بیماری های خاص هست

2706