2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عه خب خداروشکر اگه بشه ک عالیه

حالا تا ب اینجا برسه طول میکشه... 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
ویروس مرده س  زنده نیس ک سریع دارو بشه درست کرد

خب زندش کنن😅

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2720

عزیزم گفتن حتی اگر هم واکسنش پیدا بشه . باید آزمایشات رو بگذرونه که برای بدن انسان آسیب رساننده نباشه 

یه دکتر خارجی گفت حتی در صورت کشف واکسن تا پایان سال میلادی مورد استفاده عموم قرار نمیگیره

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2714
تو شهر ماهم ی‌ نفر امروز مثبت شده تو شهر ما نیومده بود هنوز ولی این خانمه رفته قم زیارت ازاونجا آورد ...

کدوم شهرید؟

قبل از اینکه عاشقم شوی...مرا خوب نگاه کن، مبادا چیزی از قلم بیفتد که بعدها به چشمت بیاید..!
یکی از بزرگترین کارخونه های لوازم الکتریکی چین کار خودش رو به صورت خودجوش ( بدون هیچ اجباری از سمت ح ...

حالا چرا مخفی میکنن؟

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!

عزیزم همون طور ک هنوز برای ایدز دارویی یا واکسنی ساخته نشده بعد از این همه سال و پیشرفت این هم همون طور هست..مگه برای سرطان ها دارویی ساخته شده؟؟!!! نه..پیشرفت علم در برابر خیلی از بیماری ها هنوز جوابی نداره..و.در مورد ویروس هم واکسنی هرگز به طور قطعی نمیشه ساخته بشه دلیلش اینه که ویروس تغییر شکل میده...ینی امروز ساختمانش یه شکله فردا ظاهرش چیز دیگه ای میشه اینه ک نمی تونن براش دارویی بسازن.....رعایت کنین و ایشالا ک این هم ختم بخیر میشه..و اینکه مبتلایان قرار نیست فوت کنن همه...اونایی ک سیستم ایمنی ضعیف تری دارن بیشتر در معرض خطر هستن یا بیماری های ریوی و آسم و...

2706