2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یکی از بزرگترین کارخونه های لوازم الکتریکی چین کار خودش رو به صورت خودجوش ( بدون هیچ اجباری از سمت حکومت ) ول کرده و به جاش داره روزی 2 میلیون ! ماسک تولید میکنه .

دولت چین هم گفته هرکس بیاد اعتراف کنه که کرو نا داره و بیماری خودش رو مخفی نکنه و بعد از آزمایش ثابت بشه که کرو نا داره به خاطر صداقتش 1500 دلار جایزه میگیره

اصلا نی نی سایتی ها عجیب شدن ! طرف توی امضای خودش نوشته " لطفا پاچه نگیرید " , بعد خودش به دیگران جفتک میزنه   
میگن واکسنشو ساختن دادن آمریکا تست کنه

آزمایش های اولیه مثبت شده

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

کلی طول میکشه باید روی انسان ها هم امتحان کنن الکی واکسن بدن بزنه یه جای دیگرو ناقص کنه 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706