1676
1605
سلام😣😫

سلام دیدی ون زنه ذلیل شده چه به روزمون اورد اه اینجا نداشت هاااا حالا واجب بود بره والا اه امروز محبودی باید برم ختم پدر زن عموم 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه انشاءلله تا این به اخر برسه من به آرزوم رسیدم خدا جوووونم میدونم صدامو میشنویی چون ی نشونه برام فرستادی خدای مهربونم دستمو بگیر تا این تیکر به اخر نرسیده حاجتمو ازت بگیرم خدا جوووونم خدای مهربووونم کمکم کن میدونم ایمان دارم توکل به خودت خواهرای گلم میشه واسه رسیدن به آرزوم ی صلوات بفرستی واسه بابام فاتحه بخونی ممنونم ازت 💖💖💖
این فوتبالیست که سالم سالم بود و جوون

عزیزم شما و ما فقط ظاهر آدما رو میبینین!!جووون بودن و ظاهر سالم دلیل نمیشه شما از چگونگی سیستم ایمنی بدنش یا بیماری هایی که داره با خبر باشی...ضمن این‌که دو درصد از مردم عادی رو هم ممکنه از بین ببره اما بیشترین خطر برای بیماری های خاص هست

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
سلام دیدی ون زنه ذلیل شده چه به روزمون اورد اه اینجا نداشت هاااا حالا واجب بود بره والا اه امروز محب ...

حالا رفته بودم میموند اونجا نمیگه اینجا الودست پاشم از اینجا برم احتمال داره ارومیه رو هم آلوده کنم اه میترسم

فرزادم دنیای من😍🥰
1665
داروی گیاهی پیدا شده که ۹۰ درصد درمان میکنه ولی هنوز وزارت بهداشت اعلام نکرده چون بعضی داروها رو کم ...

اسم داروی گیاهیه چیه؟

خودم ب شخصه اعتقاد دارم هر کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم معمولی نیست.....😁
یعنی از مهر دوباره میاد؟ بعد چکار کنیم

خب اینم مثل آنفولانزاست .  اونایی که این بیماری وویروس رو گرفتن حتی اگر هم خوب بشن میتونن تو دوره های فعالیت مجددش دوباره انتقال بدن به دیگران . حالا حالا ها در خدمتشیم     

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
1651