1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

یکی از بزرگترین کارخونه های لوازم الکتریکی چین کار خودش رو به صورت خودجوش ( بدون هیچ اجباری از سمت حکومت ) ول کرده و به جاش داره روزی 2 میلیون ! ماسک تولید میکنه .

دولت چین هم گفته هرکس بیاد اعتراف کنه که کرو نا داره و بیماری خودش رو مخفی نکنه و بعد از آزمایش ثابت بشه که کرو نا داره به خاطر صداقتش 1500 دلار جایزه میگیره

اصلا نی نی سایتی ها عجیب شدن ! طرف توی امضای خودش نوشته " لطفا پاچه نگیرید " , بعد خودش به دیگران جفتک میزنه   
میگن واکسنشو ساختن دادن آمریکا تست کنه

آزمایش های اولیه مثبت شده

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
1665

چه توقعاتی دارید به این سرعت میگن تا یک سال دیگه شاید واکسنی چیزیش بیاد مثل انفولانزای خوکی و مرغی ایشالا اینک ریشه کن میشه

بعضی ها در اعماق نا آگاهیهایشان توهم دانایی دارند
عه خب خداروشکر اگه بشه ک عالیه

حالا تا ب اینجا برسه طول میکشه... 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
1645