2726
عنوان

کسایی که خودشون سقط کردن میتونن راهنمایی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوست عزیز بچه ها درست میگن

به نظر من اگر چند درصد هم شرایط نگهداریش رو داری

سقطش نکن

من ۱ بار برام این اتفاق افتاد 

جلوگیری داشتیم اما فهمیدم حامله ام ۱ ٪ هم شرایط نگهداشتنش رو نداشتم

سقط کردم

و الان بیشتر از ۱ ساله درحال اقدامم در آرزوی بچه ام

اما خدا قسمتم نکرده 😢

اخخخخ مال من خواسته بود ولی امروز رفتم دکتر قلب نداشت گفت باید سقط کنی. دنیا روی سرم خرابه

عزیزم دکترت بیخود کرده.هفته ی چندمی گلم؟اصلا برای سقط عجله نکن.سوره ی مبارکه ی یاسین را هدیه کن به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها انشاءالله قلبش تشکیل میشه شک نکن.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
چجوری هست؟ درد داره 

درد نه

البته کلی قرص و آمپول ارام بخش قبلش بهم زدن

تو حال خودم نبودم

یه حالت عجیب و چندشی داشت

اما برای من ۷ هفته بود

دکتر گفت اگر میخوای بندازی تا وارد ۸ نشدی اقدام کن چون دیگه ساکشن نمیشه

عزیزم چطور دلت میاد این کارو کنی؟خدا که بهت بچه داده شرایطتو بهتر از هر کسی میدونه.تاوان این کارتو پس میدی.واقعا ناراحت شدم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

الان واسه سقط با قرص دیر شده باید کورتاژ بشی اونم غیر قانونی که مطمئنا عوارض داره... از وسایل پیشگیری استفاده کن نشد اورژانسی بخور... سقط خیلی سخته... من خودم ی بار اورژانسی نخوردم باردار شدم نا خواسته اینقد شوهرم سقط سقط کرد خودش بچه سقط شد... طفلی  و من مردم و زند ه شدم از درد

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

خدارو شکر خدا خدایی میکنه 

بعضیا که با همین جمله که نوشتی قضاوت میکنن میخوان سر به تنت نباشه 

خوبه قدرت ندارن آدما .خوشحالم قدرت فقط دست خداست

سن حاملگیت زیاده گلم با قرص نمیشه 

من ۷ هفته با قرص انجام دادم خدار و شکر عوارض هم نداشت

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2706