2726
عنوان

آقامیترسم برم مجلس ترحیم😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با ماسک ودستکش برو ،الان چ وقت مردن بود😟؟!

امضات    

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2728

لطفا کرونا جدی بگیرید وضعیت تو ایران وخیمه ما بعد چین دومین کشور جهان از نظر مرگ و میریم 

اینو از گزارش امروز سازمان بهداشت جهانی اسکرین گرفتم تو عکس ساعت و ادرس سایت موجوده خودتونم میتونید چک کنید ستون اول نام کشور ستون اخر امار مرگ و میره

اماری که دولت از شمار قربانیان امروز منتشر کرد ۲۲ نفره که احتمالا تو گزارش فردا سازمان منتشر میشه

امار واقعی از این وضعیت بدتره   

از کرونا جک نسازیم وضعیت کشور بحرانیه لطفا جز موارد خییییلی ضروری از خونه بیرون نرید

وا ول کن بزار حرف بزنن حالا یوقت دیدی خودشونم ماسک دارن بابا شوخی که نیست .

با خودم میبرم دیدم دارن به مامانم میدم خودمم میزنم 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
بابا از اول بزن  بعدش که گرفتی چه فایده بردنش😒

😭😭😭😭 خدا رحمتش کنه اخه وقت مردن بود شهر ما نبود دیروز ی مبتلا داشت ونم داره مرخص میشه ای خدا 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
خوب خیلی وقته بنده خدا مریضه 😳

خواستی بری داروی امام کاظم ع بخور سیستم ایمنیتو تقویت میکنه

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
من مشهدم ولی نمیدونم وضعیت کرونا چه جوریه هنوز😔توخونه نشستم شوهرم مسافرکشه وقتی میاد دیگه مادستش نم ...

عزیزم اینجا فک نکنم خبری باشه هنوز ولی کاش مراسم نمیگرفتین یا حداقل یکروز بگیرین تمومش کنین

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷