1676
1605

خدا رحمتش کنه ..

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

با ماسک ودستکش برو ،الان چ وقت مردن بود😟؟!

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                                «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ...

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

کاش مراسم نمیگرفتین

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
1522

این قسمت ک رونا از مرگ عزیزانم ترسناک تر اسد    

عاقا حرف من اینه جنبه ندارین عاشق نشین خب  هی عاشق میشین هی بهتون خیانت میکنن  هی منه بدبخت بایدچرت و پرتا شمارو لایک کنم  

مگه کرونا فیل تر نبود🙁چطور پس نوشته شد

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1668
اه نرو بابا منم امروز عقد دخترخالمه. نه خودم میرم نه میزارم مامانم بره

بازمرگ که دست خوشون نیس عقد اخه چراگرفتن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

خدا رحمت کنه. 

صاحب مجلس باید کنسل کنه که خب نکرده، شما هم یا نرو یا رفتی با دستکش لاتکس و ماسک. بغل و روبوسی هم ممنوع. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
خوب خیلی وقته بنده خدا مریضه 😳

خدارحمت کنه . خیلی مواظب باشین

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                                «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ...

روحشون شاد عزیزم

برو ولی خیلی خیلی مراقب باشه ماسک بزن هیچ عیبی نداره کسی رو بغل نکن و ...

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم. ازت واسه همه دنیا بهترین ها رو می خوام. کمکمون کن بتونیم واسه ی تو و هستی ات به درستی رفتار و عملمون رو شکل بدیم.                                       
با ماسک ودستکش برو ،الان چ وقت مردن بود😟؟!

🤣🤣🤣خوب اومدی

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
1645