2726

سلام خانماي عزيزم خوبين؟؟راستيتش ميخوام رمان يا داستان بنويسم كه چاپ بشه .. دست به قلمم خيلي خوبه فقط ايده اصلا ندارم... ازتون ايده ميخوام ..ايده ي هركدومتون عالي بود و دوسش داشتم براش يك ميليون تومان جايزه ميدم ..... و مطمئن باشين اسمتون رو به عنوان ايده پرداز تو كتابم ميارم....🦋💙🥀🥀ديگه چي از اين بهتر؟؟ تا ميتونين دوستاتونو تو اين تاپيك  تگ كنيد(اصطلاح ني ني سايتيشو نميدونم) 

نویسنده خودش باید خلاق باشه

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه خوب عزيزم🍃🍂

اميدوارم بتوني نويسنده ي خوبي بشي ولي بايد خيلي چيزارو توي كتابت بياري كه واقعا كسي كه داره ميخونه اونو با تمام احساساتش درك كنه متن كتابتو🍂🍃

ميتوني از ارزو ها. و ورؤيا هايي كه خودت دوستش داري توي كتابت بياري ميتوني يك روز اختصاص به اين بدي بري جنگل بري دريا بري جايي عنوان كتابت بهش ربط داشته باشه وازش ايده بگيري🍃🍂

ميتوني چيزهايي رو توي كتابت بياري كه واقعا در تاريخ و يا در همين جامعه اتفاق افتاده وبهش دركش كرد🌾

چه خوب عزيزم🍃🍂 اميدوارم بتوني نويسنده ي خوبي بشي ولي بايد خيلي چيزارو توي كتابت بياري كه واقعا كس ...

خيلي خويه..اينا كه صد در صد ...ممنونم ازت جان دلم 😍😍البته يه ايده دارم اگه عمليش كنم به نظرم خيلي خوب دربياد ..ميخواي درخواست دوستي بدم تو پي وي بگم بهت؟؟

نگاه كن مثلا بيا يه چيز رو برات مثال بزنم......

توي فقط يك برگ درخت رو نگاه كن🍂 ميتوني ازش يه عالمه ايده بگيري 

كه ميتوني خود طراحي كتابتو يه جوري انجامش بدي كه خريدار جذب كتابش بشه 

اگه متن كتابت أرام و ارامبخش هست پس عناوين كتابت و طراحيش بايد ارامش داشته باشه مثل طراحي دريا يا موج دريا 

يا اگه متن كتابت سنگين و يه جور نوشته ي كتابت اشاره داره ب ه خيليا بايد از تصارير سنگيني استفاده كني