2737
2734

واقعا چراااا ینی فکر می‌کنید یروزی اینا تموم نمیشه دوباره مجبور نمیشین برین بخرید. چرا انقدر فکرتون عقب موندست چراااا. یه طرف قضیه خودمونیم. چرا ریختن تو خیابونا سیر کیلویی 70 تومن میخرید. زنجبیل کیلویی 150 تومن.. فکر می‌کنید سیر بخورید دیگ اصلا کرونا نمی‌گیرید؟؟؟  وای بخدا نمی‌فهمم. بشخصه خانوادم از اول گرونیا دو سال پیش تا الان حتی یه رب گوجشون موقع خرید دوتا نشده...چرا خشک و تر به پای هم میسوزن

خدایا ازت ممنونم که منو مورد لطفت قرار دادی و صدامو شنیدی

😞😞😞

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا همینو بگو برادر شوهر من رفته دوتا کارتن روغن خریده انقدر خریده ریختع تو خونش من بهش میگم بخدا کارتون درست نیست همشون منو مسخره میکنن

تو رو خدا دوستان تو این روزا آب رو کمتر مصرف کنیم به فکر بحران کم آبی هم باشیم هرموقع دستاتون رو میشورید شیر آب رو ببندید  
2731

سیر وحشتناک گرونه 

واقعا زنجببل شده کیلیوی ۱۵۰ تومن 😢

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

من که خریدم تا مجبور نشم برم خرید آخه بچه کوچیک دارم خریدا هم با خودمه اما نه ده تا ده تا به اندازه مصرف ماهانه ام... خرید ماهانه کردم هر چند برا نون و سیب زمینی پیاز بازم مجبورم برم.. 

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
2738
من که خیلی ها رو دیدم رفتن بخرن دیدن انقدر گرون شدن پس دادن

وای بخدا داغونم داغون چون خودمون داریم بلاها و سر خودمون میاریم.

من خودم رفتم به اندازه یه ماهم خرید کردم چون میخواستم بشینم تو خونه و بیرون نرم چون هم با فرد سالمند در ارتباطم هم بابام جانباز شیمیاییه ولی به هیچ عنوان سمت لیمو ترش و چیزایی که گرون کردن نرفتم

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

هرچی سر مردم ایران بیاد حقشونه

انسان جاهل سزاش مرگ و نابودی هست

بجای اینکه بشینن تو خونه ریختن تو بازار خرید عید.حمله کردن به فروشگاها.سالنای ارایشگاها جا نداره از مشتری.بوتیکا پر از ادم.بابا رعایت کنید تا دو روز دیگه عذا دار نشید.واقعا اینقدر سخته؟؟؟؟

تعطیل کردن که کسی بیرون نره.همه رفتن شمال مسافرت که دومین مکان الوده به ویروس در ایران هست

من که خریدم تا مجبور نشم برم خرید آخه بچه کوچیک دارم خریدا هم با خودمه اما نه ده تا ده تا به اندازه ...

اونک آره ولی وقتی بیشتر از نیاز یه ماهت بخری خیلی بده😔😔😔 معمولا اگر آدم فهمیده باشه قد یه ماه خرید میکنه. نه یسال

هرچی سر مردم ایران بیاد حقشونه انسان جاهل سزاش مرگ و نابودی هست بجای اینکه بشینن تو خونه ریختن تو ...

گیلان خیلی اوضاعش خرابه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2706