2733
2734
عنوان

بلاخره توشهرماهم یه موردمثبت شد😥

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 39 پست
خب بنده خدا چه میدونسته !

این همه بحران ک میگن نرین جایی بعداین نمیدونسته؟میدونسته احمق بوده

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
جای شلوغه دیگه از همه جا هم میان 

خب چرا ماها که تو قم هستیم نمیگیریم هر روز بیرون و کار و بدبختی اونوقت طرف میاد دو دقیقه قم میگیره🤯

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا وقتی مردم جدی نگیرند ویروس منتشر میشه فقط یک هفته رعایت کنند و جاهای عمومی نباشن  ممکنه خیلی اوضاع فرق بکنه 

خوشم میاد اونایی که رفتن شمال تو سرما و سختی راه گیر کردن واقعا حقشونه چون یه عده از خونه هامون تموم نخوردیم و مراقبیم ولی یه عده عامل انتشار ویروس هستند 

من نمیدونم چرا ما قمیا نمیگیریم بعد یکی میاد زیارت اونوقت میگیره برام جای تعجب داره😒

چون حتما شما تو خونه موندین، ولی اونی که اتقدر احمق ه میره زیارت حتنا میگیره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2728
الله اکبر شماها نمیگیرین؟پس امار خونه عمه من زیاده فرزندم؟😐😁

ببین من و همسرم کلی فامیل داریم نمیگم قم نداره قد ۵۱ نفر که خوب شدن و مرخص شدن این از این هیچکس تو فامیل ماها با اینکه بیرون میریم سرکار میریم خرید میریم نگرفتیم اونوقت یکی دو دقیقه میاد قم میره میگیره

مادرشوهر من ۷۰سالشه یه جوری رعایت میکنه انگار ۱۰۰سال دیگه میخاد عمر کنه.

به خدا اگه همه مردم مثل اون رعایت میکردن هیچ کس مریص نمیشد  

یه هفته اس بنده خدا نو ن خشک میخوره نمیره مغازه و نانوایی چیزی بخره از ترس کر ونا   

2738
این همه بحران ک میگن نرین جایی بعداین نمیدونسته؟میدونسته احمق بوده

خب شاید از قبل رفته این ویروس یه هفته اس که سروصدا کرده قبلش مردم زندگی عادیشونو داشتن.دوره کمونشم که دوهفته اس

مادرشوهر من ۷۰سالشه یه جوری رعایت میکنه انگار ۱۰۰سال دیگه میخاد عمر کنه. به خدا اگه همه مردم مثل او ...

😃😁

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
ببین من و همسرم کلی فامیل داریم نمیگم قم نداره قد ۵۱ نفر که خوب شدن و مرخص شدن این از این هیچکس تو ف ...

لابد ماسکم نمیزنید دستتونم نمیشورید

مثل کارشناسای تی وی حرف میزنی

پس حق داره میگه از شنبه روال عادیه

خداروشکر که خوبین

همیشه سلامت باشین عزیزم

کسی که رعایت میکنه نمیگیره این حتما تماس داشته با کسی که کر ونا داشته

الان گفتن یکی تو ماشین بوده باربر بوده از قم ردشده کرونا گرفته بعدم باعث شده شهرشون درگیر ویروس بشن خدایی بعضی شایعه ها دیگ خیلی شایعه هستن انگار قمیا تولید کننده کرونان بنده خداها😂

من خودم تا حالا قم نرفتم فقط سالا قبل درحد یه زیارت قمیم نیستم

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
لابد ماسکم نمیزنید دستتونم نمیشورید مثل کارشناسای تی وی حرف میزنی پس حق داره میگه از شنبه روال عاد ...

چرا هم ماسک میزنیم هم دستکش استفاده میکنیم دیگه عقب مونده که نیستیم ولی بالاخره ماسکا هم به درد نمیخورن قشنگ هوا رد میشه از بالای ماسک چرا ما نمیگیریم پس یکی دو دقیقه میاد میگیره

2706