1676
1605
عنوان

بلاخره توشهرماهم یه موردمثبت شد😥

500 بازدید | 39 پست

ارومیه یه خانوم ۵۵ساله که چندروزپیش برای زیارت رفته قم اخه چقدرررررراحمقن بعضیاواجب بودبری😔😔😔

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

همین ایشون مطمئن باش ده ها نفرو مبتلا کرده

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐.....
1677

انشاالله بلا زودتر از سرزمینمون و جهان رفع بشه

متاسفانه بعضی از مردم رعایت بهداشت رو گزینه ی اخرشون میدونن

❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤

خب بنده خدا چه میدونسته !

خدای مهربونم  منتظر یسری هستم که پس از عسر بهمون وعده دادی 💖💖💖            دلخوشی های بعضیام کوچیکه،مثلا با علط املایی گرفتن از کاربرا انقدر دلشون شاد میشه  که انگار دنیارو بهشون دادن 😂😂خب عزیزم واسه کسی که تند تایپ میکنه وقتی دوتا حرف نزدیک هم باشن مثل (ا)و(و)امکان اینکه دستت اشتباهی بخوره وجود داره یا مثلا نقطه ی حروفو نذاری 😂😂😂ولی عیب نداره فکر کن کارت درسته تونستی طرفو ناک اوت کنی تو بحث 😂😂😂😂😂
1668
خب بنده خدا چه میدونسته !

این همه بحران ک میگن نرین جایی بعداین نمیدونسته؟میدونسته احمق بوده

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
جای شلوغه دیگه از همه جا هم میان 

خب چرا ماها که تو قم هستیم نمیگیریم هر روز بیرون و کار و بدبختی اونوقت طرف میاد دو دقیقه قم میگیره🤯

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  

تا وقتی مردم جدی نگیرند ویروس منتشر میشه فقط یک هفته رعایت کنند و جاهای عمومی نباشن  ممکنه خیلی اوضاع فرق بکنه 

خوشم میاد اونایی که رفتن شمال تو سرما و سختی راه گیر کردن واقعا حقشونه چون یه عده از خونه هامون تموم نخوردیم و مراقبیم ولی یه عده عامل انتشار ویروس هستند 

الله اکبر شماها نمیگیرین؟پس امار خونه عمه من زیاده فرزندم؟😐😁

ببین من و همسرم کلی فامیل داریم نمیگم قم نداره قد ۵۱ نفر که خوب شدن و مرخص شدن این از این هیچکس تو فامیل ماها با اینکه بیرون میریم سرکار میریم خرید میریم نگرفتیم اونوقت یکی دو دقیقه میاد قم میره میگیره

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
1645