2703
2553

بچه ها تو این اوضاع بیماری و ک ر و نا آیا خواستگار هم براتون یا برا مجردا تون میاد؟؟ یا اصن بخوان بیان می زارین بیان؟؟ آخه چون می گن تا اونجایی که میشه جمع نشید و تماس نزدیک نداشته باشید و... 

من خودم یه خواستگاری هفته ی پیش زنگ زد، گفت هفته ی بعد سه شنبه اینا زنگ می زنیم که بیایم ولی زنگ نزده. 😐فک کنم از کر و نا ترسیده😁

یکی دیگه م چن هفته پیش، بود که مادرش ساکن یه شهر دیگه ست. گفت هر موقع تونستم بیام شهرتون زنگ می زنم هماهنگ می کنم ولی فعلا خبری نیست... 😂نظر شما چیست؟؟ 😅

آره بخاطر کروناس😅

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
تو این اوضاع کرونا به نظرتون کسی هم برای کاشت ناخن میره؟

بعضیا می رن ولی خیلی اشتباهه... کارای اینجوری مستقیما با بهداشت سر کار داره. به نظرم خیلی خطرناکه. فعلا کارای آرایشگاهی اینجوری نریم... 

2706