2737
2739

کسی میدونه چجوری باید استفاده کنم از سرکه سفید ؟

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

نمی دونم شیوه ام درسته یا نه 

همین الان ریختم تو مخلوط آب و سرکه گذاشتم یک ساعت بمونه بعد بشورمش

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم الان سالهاست دارم از سرکه سفید استفاده میکنم 

برای سبزی بعد از دوباره آبکشی که کامل گل و لای و شن شسته شد داخل ظرف چند قاشق می ریزم و دو سه دقیقه سبزی ها توش میمونن بعد آبکشی میکنم

این دنیا چیزی جز یک شوخی خداوند نیست.
2731

من از مایع ظرفشویی استفاده میکنم .از سرکه میترسم کاملا ضدعفونی نکنه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
ازریکاایتفاده کن این مدت سرکه فایده ندارد چون ویروس کرونا پوشش چربی داره ومحلول در چربی باسرکه ازبین ...

عزیزم مایع ظرفشویی چیزی رو از بین نمیبره فقط باعث  میشه انگل ها از روی سبزی کنده بشن .به خاطری حالت سُری که ایجاد میشه

این دنیا چیزی جز یک شوخی خداوند نیست.
2738

من میوه هارو بامایع شستم سبزیمم یکم مایع زدم 4بار خیس کردم وشستم ویه بارم تو اب ونمک خیسوندم واب کشی کردم نمیدونم کارم درست بوده یانه

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
عزیزم مایع ظرفشویی چیزی رو از بین نمیبره فقط باعث  میشه انگل ها از روی سبزی کنده بشن .به خاطری ...

درسته انگلها جدا میشن ولی ویروس کرونا یه پوشش لیپید یا چربی داره که شوینده اونو حل میکنه و ویروس متلاشی میشه

2706