2726
عنوان

تو عقد رابطه😥

| مشاهده متن کامل بحث + 5428 بازدید | 186 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله من یک سالو نیم عقد بودم و رابطه مقعد. 

البته من مشکلی نداشتم شوهرم میگفت یه موقعه خدا نکرده من افتادم مردم اونوقت تو زنی

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2728

عقد یعنی شوهر رسمی 

دیگه مشکلی نیست که 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ما این رسمو نداریم ولی شوهرمم دوسنداش میگفت دوسدارم تو خونه خودم با ارامش باشه.... خب از راهای دیگه همدیگرو ارض ا کنید مگه حتما باید دخول باشه

تیکر باردار شدنمه... اگه امضامو خوندی یه صلوات برام بفرست که زود مامان بشم... اخه من خیلی ادم کم صبریم 😥خوشحالم میکنید اگه اطلاعاتی راجب تنبلی تخمدان دارید بهم بگید که باعث زودتر مامان شدنم بشه❤️❤️  ایشالا تا قبل از تموم شدن تیکر مامان شده باشمو تیکر جدید  بزنم..... خدایا شکرت روز 14آذر سونو دادم تنبلی کوفتیم درمان شده بالخره... دکتره گفت هیچ خبری از تنبلی نیستتتتت... 4دی بیبی چکم مثبت شد.. خدایا شکرت.. میشه واسه سلامتی فندوقم یه صلوات بفرستین من ریخته ام در رگ تو شیره جان😍هی چرخ بزن در منو دل را بتکان❤️این هم نفسی چه حس و حالی دارد🥰در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕💞تیکر تولد یسالگیه دخملمه🌺❤️💞

ما یک سال عقد بودیم همشم پیش هم بودیم خونه مجردی هم داشت اما رابطه زناشویی رو گذاشتیم برای بعد ازدواج و تو خونه خودمون 

اما این نظر ما بود

شما زن و شوهرین به نظرم اگه شوهرت میخواد و نیاز داره توام باید نیازشو برطرف کنی

شوهر من اصلا خودشم راغب بود بزاره بعد ازدواج

من ک شب اول ک محرم شدیم‌ تازه سنتی هم‌ازدواج کرده بودم فقط یه ماه با هم‌چت کردیم ک حرفامون بزنیم&nb ...

😅😅

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤
2706