2737
2734

بلند کردم بعدش چشام سیاهی رفت فشارم افتاد تا ربع ساعت نتونستم بلند شم دو روز دیگه موعد پریودم نشدم بی بی چک میزارم حالا اینجوری شدم ممکنه باردار باشم؟بعدشم وایسادم ظرف شستن همش دلم تیر میکشید

خدایا من تنها رو فراموش نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگران نباش چیزی نمیشه، من وقتی باردار بودم نمیدونستم رفته بودم مسافرت یه چمدون سنگین و پر هم داشتم😅

خب الان این حالتا نشونه بارداریه؟خیلی تعحب کردم چشام سیاهی رفت سر بلند کردن چندتا ظرف شیشه ای

2738
زیاد سر پا بودی ؟یا این چند وقت زیاد کار کردی ؟تو رژیمی ؟شاید فقط فشارت افتاده واسه من زیاد پیش میاد ...

نه هیچ کاری نکردم تازه همین اومدم دو سه تا کارتن کوچیک ظرف شیشه ای بلند  کردم چشام سیاهی رفت راستش یه مدته علاعم دارم نمیدونم چکار کنم 

نه هیچ کاری نکردم تازه همین اومدم دو سه تا کارتن کوچیک ظرف شیشه ای بلند  کردم چشام سیاهی رفت را ...

رابطه مشکوک داشتی؟

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
نه هیچ کاری نکردم تازه همین اومدم دو سه تا کارتن کوچیک ظرف شیشه ای بلند  کردم چشام سیاهی رفت را ...

خوشحال باش من عقده ی رابطه یواشکی وهمین استرسای شیرین عقد ب دلم مونده همشم دعواهامون سرهمینه

سال بعداین موقه هامن مانکنم وخانم مهندس وایشالایه مامان خوب   وای خداسال بعدو زودتربرسون  شماکه بااسم کاربریم مشکل داری بله باشمام بانو  هیچیوقبول نمیکردبعدهفده تااسم این تکراری نبودقبول شد.تازه مگه چی میشه دنیامون آقامون باشه  یه صلوات واسه روح پدرومادرم مهمونم کن
2706