2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دعامیکنم همههه ملت ایران مردم بی گناه بدبختمون ک جلوی هرچیز سختی وایستادیم جلو این ویروس هم وایستیم دووم بیاریم عزیزانمون خانوادهامون هیچیشون نشه امیدوارم همه دعاشون همین باشه 

اولین شب پنجشنبه ماه رجب .التماس دعا

عه من دیشب چقد دعا کردم خالصانه😅چشم عزیزم همچنین از شما التماس دعا کنکوریم هستما😢😢

حال من حال اسیرست که هنگام فرار یادش افتاد کسی منتظرش نیست نرفت...  
دعامیکنم همههه ملت ایران مردم بی گناه بدبختمون ک جلوی هرچیز سختی وایستادیم جلو این ویروس هم وایستیم ...

غیر اینم نمیتوونه باشه.خوشحالی یعنی دیدن حال خوب روحی و جسمی هموطنامون.فک نمیکنم در شرایط حاضر چیزی مهمتر از این باشه

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید
غیر اینم نمیتوونه باشه.خوشحالی یعنی دیدن حال خوب روحی و جسمی هموطنامون.فک نمیکنم در شرایط حاضر چیزی ...

اره واقعا ان شاالله هرچه سریعتر این ویروس از کشورمون مردممون دور میشه خیلی دشمن دارم تو زندگیم اما ازخدا میخوام حتی دشمنمم این بیماری رو نگیره 😢

اره واقعا ان شاالله هرچه سریعتر این ویروس از کشورمون مردممون دور میشه خیلی دشمن دارم تو زندگیم اما ا ...

الهی امین .مرگ حق همه ماهاس ولی اینطور مردن خیلی دردناکتر.استرسی که تو وجود همه اس دلخوشیهارو گرفته.واقعا نصیب دشمن آدم هم نشه.

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید
2706