2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اعتقادچندانی ب این چیزاندارم؛طرف باید مث خودت عاشقانه دوستت داشته باشه ن با دعا وجادو جمبل بخادصرفا رابطه ای بوجودبیاد یاازدواجی صورت بگیره...اون عشق وعلاقع ای ک بادعا بدست بیاد ممکنه دوامی نداشته باشه

نظرشخصی# ✌🏻

وچَشمهایش تا اَبَدیت ادامه داشت...💑👁💕
الهییییی عزیزم😔

بالاخره بعد دوسال تونستم باخودم کنار بیام..اما دوباره عاشق یکی شدم‌.ک منو نخواست..غرورمو براش شکوندم اما مسخرم کرد..من واگذارش کردم ب خدا...دیگه هیچوقت عاشق نمیشم...یعنی شدم ی مرده متحرک..

2738
بالاخره بعد دوسال تونستم باخودم کنار بیام..اما دوباره عاشق یکی شدم‌.ک منو نخواست..غرورمو براش شکوندم ...

عاشق خدا شو ماها که از آدما ضربه خوردیم خدا بهترین گزینس

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️

من چند هفته پیش خیلی دعا گردم خیلی به درگاه خدا ناله و شکایت کردم که یه کاری کنه برگرده استارتر برگشت اما بازم رفت به این نتیجه رسیدم کسی که بخواد با دعا برگرده بازم میره 

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
بالاخره بعد دوسال تونستم باخودم کنار بیام..اما دوباره عاشق یکی شدم‌.ک منو نخواست..غرورمو براش شکوندم ...

منم یبار یکی غرورمو خورد کرد.دوست پسرم بود من میخواستم باهاش باشم ولی اون خوردم کرد و رفت..الان اونقد خودمو میگیرم براش که اومده بود پیام داده بود چرا از مخم بیرون نمیری.میخوام بگم که رو خودت کار کن تا از همه لحاظ بالا باشی عزیزم.اونوقت پشیمون میشن