2737
2734
ميومدي مسكن پيش دكتر شفيعي صددرصد جنسيت بهت ميگفت.حالا من غربالگريم تو عيده شفيعي نيست

رفتم پیش فرشچیان رفتم پیش صدتا دکتر گفتن انجام نمیدیم که نمیدیم مجبور شدم رفتم پیش این دکتر فرهاد منیفی  دیگه فعلا گفتم بیخیال ۱۴ هفته میرم پیش دکتر خودم خودش سونو میکنه ازش میپرسم 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
رفتم پیش فرشچیان رفتم پیش صدتا دکتر گفتن انجام نمیدیم که نمیدیم مجبور شدم رفتم پیش این دکتر فرهاد من ...

دكتر خودت كيه؟١٤ هفته بيا پيش شفيعي فك كنم ٩٠ هزار بگيره بيا فقط برا حنسيت صددرصد بهت ميگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دكتر خودت كيه؟١٤ هفته بيا پيش شفيعي فك كنم ٩٠ هزار بگيره بيا فقط برا حنسيت صددرصد بهت ميگه

دکتر نانکلی اخه میگن سونوی زیاد برای بچه ضرر داره احتمالا دکترم بهم بگه چیه اگه نگفت میگم برام بنویسه 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻

وای ابجی خیلی خیلی خیلی حالم بده از وقتی هفته ۱۲ تموم کردم بجای بهتر شدن بدتر شدم واقعا دارم میمیرم همش بالا میارن درحالی که تو‌کل این سه ماه چند بار بیشتر بالا نیاوردم ولی چند روزه بالامیارم خیلی حالم بده نمیدونم دلیلش چیه هرچی میخورم میخام بالا بیارم 😔

2728
منم سه ماهم تموم شد

ویار داری هنوز ؟ 

شما حالت تهوع هم دارين من تمام روز يه حالت تهوع يواش و بد دارم كه نميذاره درست غذا بخورم، فقط اگر اب ...

واااااای منم هش تهوع دارم ودراز کش افتادم تو خونه اصلا نمیتونم چیزی بخورم

2738
واااااای منم هش تهوع دارم ودراز کش افتادم تو خونه اصلا نمیتونم چیزی بخورم

من سرگيجه هم دارم، مراقبت كن از خودت مي گذره اين دوران انشالا به سلامتي و شادي،

من هر موقع خودمو از درون قوي مي بينم و پا ميشم يكم كارامو انجام ميدم حالت تهوعم يادم ميره و بهتر ميشه، 

وای ابجی خیلی خیلی خیلی حالم بده از وقتی هفته ۱۲ تموم کردم بجای بهتر شدن بدتر شدم واقعا دارم میمیرم ...

خوب بعضيا اينجورين سه ماه دوم حالت تهوع ميگيرن.شايد مال استرسم باشه استرس اصلا نداشته باش

خوب بعضيا اينجورين سه ماه دوم حالت تهوع ميگيرن.شايد مال استرسم باشه استرس اصلا نداشته باش

وای خدا نکنه به اندازه کافی اذیت شدم استرس ندارم اصلا 

شما حالت تهوع هم دارين من تمام روز يه حالت تهوع يواش و بد دارم كه نميذاره درست غذا بخورم، فقط اگر اب ...

عزیزم ابغوره نخور تو بارداری ضرر داره مخصوصا 4 ماه اول

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤

بچه ها شرمنده من ماه بارداریم بالاست ولی اومدم یچی بگمو برم ...اول اینک زعفران و زرشک و ابغوره و جیگر تو 4 ماه اول اصلا نخورید...بعد 4 جگر کلا نخورید...زعفران و زرشک و ابغوره ام بعد 4 ماه تو غذاتون باشه اشکال نداره اما خالی به مقدار زیاد نخورید ضرر داره باعث انقباض رحم میشه...دوم اینک سعی کنید برای جنسیت عجله نکنید و 16 هفته برید برای جنسیت چون احتمال خطا تو هفته های پایین خیلی زیاد و هیچ دکتری حتی بهترین دکترم احتمال خطا داره ولی از هفته 16 به بعد همه دکترا دقیق میگن...سوم اینک از الان سعی کنید زیاد خم و راست نشید و وسایل سنگین بلند نکنید و زیاد پیاده روی نرید چون باعث میشه تو هفته های بالا دچار مشکل بشید..من خودم رعایت نکردم چون نمیتونستمو درگیر بنایی شدم و دست تنها بودم انقد کار کردم از هفته 20 استراحت مطلقم چون نی نی اومده پایین و طول سرویکسم کمه...پس مراقب باشید و رعایت کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد...امیدوارم همتون بارداری راحتی داشته باشید..❤

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
بچه ها شرمنده من ماه بارداریم بالاست ولی اومدم یچی بگمو برم ...اول اینک زعفران و زرشک و ابغوره و جیگ ...

ممنون دوست خوبم از راهنماييهاتون.من عاشق ابغوره هستم امروز تقريبا نصف فنجان خوردم الان دل درد دارم البته نهار كم خوردم شايد مال اونم باشه ولي با توجه به گفته هاتون ديگه ابغوره اصلا نميخورم.يعني تو سالاد شيرازي هم نريزم؟

2706