2703
2553
عنوان

داییم مسخره ام میکنه 😥😥بخاطر سبزه بودنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1730 بازدید | 135 پست
جالب اینجاس خودش دوتا دختر داره هیچکدوم بور در نیومدن باز حداقل من چشمام رنگیه ولی باز گیر داده به م ...

شما هم بگو من از زن خودت خوشگل ترم

زنش رو بکوب دیگه از این حرفا نمیزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

احساس میکنم از روی علاقه و اینکه باهات راحته شوخی میکنه اصلا نمک دایی ها به این شوخی هاشونه

من توی شوخی خیلی جنبه ام بالاست زود ناراحت نمیشم از کسی ولی بخدا از روی عمد داره میگه با لحن خیلی بدی میگه وگرنه چرا باید جلو غریبه و اشنا تل منو میبینه بهم بگه سیاه .. یا بگه حیف تو مثل خاهرات نشدی با حالت تاسف میگه یا میگه چرا موهات مشکی شده؟مشخصه عمدی میگه 

🥰

بگو اگه من رنگ پوستم بده چرا زن خودت این رنگیه😂😂😂😂

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
2456
این داییم بیشعور تر از این حرفاس که حالیش بشه دل شکستن یعنی چی یه بار جلوی جمع بهم گفت سیاه همه نشست ...

بهش زنگ بزن بگو دای جان من دوست ندارم در مورد پوستم و طاهرم تو جمع صحیت میکنید لطفا به این کارتون ادامه ندید

با تشکر و قطع کن

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
دقیقا درست میگی، ولی من موندم چ جوری با این داییم قطع ارتباط کنم یا بهش بفهمونم که دیگ باهام اینطوری ...

اگه این دفعه بت چیزی گف توام زل بزن توچشماش بگو من خودموهمینجوری دوس دارم واگه سفیدبودم میرفتم سولاروافتاب میگرفتم وکرم پودرمیزدم تابرنزشم  ببین بازم حرفی داره یان

من دخترعمومسبزه ولی خیلی نازه دهن منواسفالت کرد ازبس ک میگه شماسفیدینوفلان منم دیگه ی سری اخلاقاشو دیدم باش رابطموکمترکردم این یک مثال بود ک واست زدم چون واقعاباوجودسبزه بودنش خیییلیی نازه ومن مطمینم تونازوخوشکلی

چند سالشه داییت؟؟عکستومیزاری ببینیم

داییم 33سالشه ،،خودش بوره ،،عزیزم یه بار عکسمو گزاشتم دیدم پاک نمیشه بخدا خیلی ترسیدم تا نی نی یار اومد تاپیکم رو تعطیل کرد .. ولی ویژگی هام اینه پوستم سبزه اس رنگ چشمام عسلی روشنه چشمامم درشته بینی متوسط فرم صورتمم بین گرد و بیضی 

🥰
اگه این دفعه بت چیزی گف توام زل بزن توچشماش بگو من خودموهمینجوری دوس دارم واگه سفیدبودم میرفتم سولار ...

مرسی عزیزم به خاطر حرفات هم سفیدا هم سبزه ها خوشگلن ولی یه عده هستن که مغزشون زنگ زده اس هنوز مثل دایی من 

🥰
2714
بهش زنگ بزن بگو دای جان من دوست ندارم در مورد پوستم و طاهرم تو جمع صحیت میکنید لطفا به این کارتون اد ...

باز من منتظرم ببینم مسخره میکنه یانه که البته مطمعنم میکنه ایندفه واقعا جوابشو میدم قول دادم ب خودم

🥰
زن های بندری ولی خوبن خدایی بااینکه سبزه هستن 😃

اتفاقا زن خودش بندریه خوشگلم هس ولی سبزه اس یکم از سبزه تیره تر ولی ماشاله خوشگله . ما خودمون کُرد هستیم 

🥰
مرسی عزیزم به خاطر حرفات هم سفیدا هم سبزه ها خوشگلن ولی یه عده هستن که مغزشون زنگ زده اس هنوز مثل دا ...

دقیقابعدشم هرکی ی قیافه ای داره من خودم سفیدایی رودیدم ک فقط سفیدبودن واصلا قشنگ نبودن وهیچ جذابیتی نداشتن ولی سبزه هایی رم دیدم ک واقعا خوشکل بودم اصلاب رنگ پوست نیس خداهرکسی رویجورافریده هرکیم زیبایی خاص خودشوداره 

من توی شوخی خیلی جنبه ام بالاست زود ناراحت نمیشم از کسی ولی بخدا از روی عمد داره میگه با لحن خیلی بد ...

بنظرم جوابش رو نده 

اصلا هم نخند

اون لحظه جمع رو ترک کن یا فقط نگاش کن

با مشخصاتی که گفتی بنظرم خیلی خوشگلی

من فکر کنم از حسودیشه. بچه هاش قشنگ نیست

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2706